HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Zigzag Kağıt Dolgu Malzemesi Kraft Kahve Zigzag Kağıt Dolgu Malzemesi Çam Yeşili (30 Kg)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiEN AZ ( 30 ADET ) SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2815
Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Zigzag kırpık kağıt koli dolgu malzemesi kg'lık paketler şeklinde satışı yapılmaktadır. Minimum 30 kg sipariş verebilirsiniz

Ürün Rengi : Kahve Kraft

Görseldeki koli ebadı : 30 x 25 x 15 cm ebatlarında olup, 1 koli içerisinde net 250 gram kırpık zikzak dalgalı kağıt bulunmaktadır.

Renkli zikzak kırpıntı kağıtlar ile kutu içerisine dolgu malzemesi olarak kullanılmasının yanısıra, ürüne dekoratif şekilde görsellik kazandırmak içi ortamlarda da kullanılmaktadır.

Özellikle hediyelik ürün paketlenmesinde renkli kırpıntı kağıtlar ile ürünün cazibesi arttırılabilir.Bu ürün olan zigzag kagit dolgu malzemesi kraft kahve zigzag kagit dolgu malzemesi cam yesili 30 kg için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek zigzag kagit dolgu malzemesi kraft kahve zigzag kagit dolgu malzemesi cam yesili 30 kg fiyatı alabilirsiniz.zigzag kagit dolgu malzemesi kraft kahve zigzag kagit dolgu malzemesi cam yesili 30 kg Çoklu siparişlerinizde istanbul bölgesine kendi araçlarımızla kendi personelimiz tarafından teslimat yapmaktayız. Türkiyenin bütün il ve ilçelerine bütün alışverişlerinizde kargo firmaları ile veya lojistik firmaları ile güvenli gönderim yapmaktayız.

Yorumlar Etiketler