HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

8x6x6 cm Küçük Kraft Kutu - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Stok Kodu

2957

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Kutu Özellikleri ve Ölçüsü : 8x6x6 cm [Boy*En*Yükseklik] olup; 1 adet kraft, 1 adet saman ve 1 adet kraft kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş e dalga oluklu mukavvadan fabrikamızda itina ile üretilmiştir.

 

Oluklu kraft kutular gibi baskılı kutular, ucuz ve kolayca bulunabilmelerine rağmen, boyanmamış olanlara kıyasla daha kaliteli ve daha çekici olma eğilimindedir.

- Karton kesmeye yönelik daha düşük ön yatırım nedeniyle daha düşük maliyet bir faktör olabilir.

Basit ve genellikle baskısız olan kraft kutu, ambalaj, baskı kağıdı ve daha birçok malzeme için kullanılmaktadır.

Belirli veya sınırlı bir kullanımı yoktur. Gelebilecek tek sınırlama boyuttur. 2400 milimetreden geniş veya 12000 milimetreden uzun olamaz. Aynı zamanda 900-1500 milimetrelik bir yüksekliği de korumalıdır, ancak bazı durumlarda daha sağlam hale getirmek için bu sınırlamadan taviz verilebilir çünkü 370'ten 500 milimetreye geçiş bir anda çok fazla değişmeyecektir.

Kraft kutu çok popüler oldu ve gelecek için öngörülen trendler hakkında yeterli araştırma yok.

Şirketler, ürünü müşterinin kapısına veya depoya kadar olan yolculuğunda korumak için genellikle kraft kutuları kullanır. Dağıtım sırasında zarar gören online satıcılar için bir zorunluluktur.

Kraft kutular, şirketlerinin logolarını sergileyerek, ürün görünürlüğünü iyileştirerek ve estetik bir çekicilik katarak bir incelik ve lüks dokunuşu katar.

Farklı renklerde oldukları için doğrudan ürünlerle birlikte gönderilebilirler, böylece perakende ambalaj gibi görünürler.

Son Görüntülenen Ürünler