HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

29x22x12 cm Özel Kraft E-Ticaret Kutusu - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Stok Kodu

2968

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Kutu Ölçüsü : 22x29x12 cm [Boy*En*Yükseklik] olup 1 adet kraft, 1 adet saman ve 1 adet kraft kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş e dalga oluklu mukavva levhadan üretilmiştir.

 

Kraft kutular, e-ticaret ürünleri için mükemmel boyuttadır. Dayanıklı ve uygun fiyatlı olmaları, onları çevrimdışı ortamdan çevrimiçi ortama geçiş yapmak isteyen tüm işletmeler için ideal bir seçim haline getiriyor. 22x29x12 cm ebadında olan bu kutular, tüm standart ürünler için son derece uygun olup, satıcıların eşyalarını gönül rahatlığı ile bir yerden bir yere kolayca taşımasına olanak sağlamaktadır. Rekabetçi fiyatlar ve hızlı teslimat seçenekleri ile üreticiler ve işletmeler, ürünlerinin nakliye sırasında bu kraft kutularda güvende olacağından emin olabilirler.

 

Özel, hafif ve doğru boyutta bir e-ticaret kutusu mu arıyorsunuz? 22x29x12 cm özel kraft e-ticaret kutusu mükemmel bir seçimdir. Sadece uygun fiyatlı değil, aynı zamanda kolayca özelleştirilebilir. Hafif yapısı nedeniyle paketlenmesi, depolanması ve taşınması kolaydır. Bu, onu çevrimiçi perakende işiniz veya nakliye ihtiyaçlarınız için ideal hale getirir. Dahası, bu kraft kutu, hem üretici hem de nakliye maliyetleri açısından uygun maliyetli kalırken, ürünlerinizin taşıma sırasında güvende kalmasını sağlar. Özel kraft e-ticaret kutunuzu bugün rekabetçi fiyatlarla alın!

 

E-ticaret ürünlerinizi göndermek için sağlam ve hafif bir paketleme çözümü mü arıyorsunuz? 22x29x12 cm Özel Kraft E-Ticaret Kutusu sizin için mükemmel bir seçim olabilir. Dayanıklı ve uygun fiyatlı bu kraft kutu, değerli ürünleri nakliye sırasında hasara karşı korumak için mükemmeldir. Ek olarak, hafif yapısı onu nakliye maliyetlerini azaltmak için ideal hale getirir - bu da onu ekonomik açıdan mantıklı bir seçim haline getirir. Tek bir pakette bu kadar çok avantajla, bu özel kraft e-ticaret kutusunun dünyanın her yerinde bulunması şaşırtıcı değil!

Son Görüntülenen Ürünler