HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

7x10x4,5 cm Özel Beyaz E-ticaret Kutusu - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Stok Kodu

2970

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Kutu ölçüsü : 7x10x4,5 cm [Boy*En*Yükseklik] olup;1 adet beyaz, 1 adet saman ve 1 adet kraft kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş oluklu mukavvadan üretilir.

 

7x10x4,5 cm Özel Beyaz E-ticaret Kutusu, kitap, takı ve katlanması kolay ürünler gibi kısa süreli, hafif e-ticaret ürünleri göndermek için uygun fiyatlı ve işlevsel bir kutuya ihtiyaç duyanlar için harika bir üründür. Ekstra koruma ve dayanıklılık sağlayan 17PT balonlu ambalaj içeren sağlam, çekici beyaz kartondan yapılmıştır. Artı, bu kutu, kaliteden ödün vermeden maliyet verimliliği arayanlar için mükemmel, inanılmaz derecede makul bir fiyata geliyor. Güvenilir, güçlü üçgen alt konstrüksiyonu ile bu kutu, tüm ihtiyaçlarınız için uzun ömürlü hizmet vereceğinden emin olabilirsiniz!

 

Özgün ve güvenilir bir e-ticaret kutusu arayan işletmeler için 7x10x4,5 cm Özel Beyaz E-ticaret Kutusu'ndan başkasına bakmanıza gerek yok. Uygun fiyata her türlü ürün için uygundur. Ayrıca beyaz kutu, çeşitli çevrimiçi platformlarda kolayca dikkat çekebilir ve herhangi bir arka planla karışabilir.

Müşterilerinize e-ticaret web siteleri aracılığıyla kolayca erişilebilirlik sağlayan, ürünlerinizin onlara güvenli ve sağlam bir şekilde ulaşmasını sağlayan hafif ve dayanıklı bir seçenektir. Ekonomik ve güvenlik önlemleri arasında mükemmel bir dengeye sahip olan bu ürün, kesinlikle bugün piyasada sahip olduğunuz en iyi seçeneklerden biridir.

 

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan beyaz bir kutu mu arıyorsunuz? Bu yüksek kaliteli 7x10x4,5 cm Özel Beyaz E-ticaret Kutusundan başka yere bakmayın. Klasik beyaz kaplamaları ile perakendeciler ve e-ticaret mağazaları için ürünlerini güvenli ve etkili bir şekilde barındırmak için ideal bir seçimdir. Aynı zamanda hafif ve uygun maliyetli olması, onu nakliye ücretlerinden tasarruf etmek isteyen işletmeler için mükemmel bir çözüm haline getiriyor. Bu beyaz kutu sadece çekici olmakla kalmaz, aynı zamanda üstün kalitesi, içinde saklanan öğelere ekstra koruma sağlar. Şimdi alışveriş yapın ve en iyi kutu fiyatlarından yararlanın!

Son Görüntülenen Ürünler