HAKKIMIZDA

Rekabetçi bir piyasa ortamında, doğru müşteriye doğru ürünü ve hizmeti doğru fiyatla ve doğru zamanda ulaştırma politikamız sayesinde kısa zamanda sektörümüzde istikrarlı bir büyüme yakaladık. Müşterilerimizle iletişimimiz ticaretten çok dostluk ilişkisine dayanır. Müşteri memnuniyeti, müşteri beklentileri, müşteri ilişkileri yönetimi gibi konularda kendimizi sürekli olarak güncellemekteyiz. Bu müşteri odaklı anlayış neticesinde firmamız müşteri portföyünü arttırarak faaliyetlerini genişletmiştir.

Değerlerimiz,
  - Zaman bizim için çok önemlidir.
  - Teknolojiyi takip eder, kullanılmasına önem veririz.
  - Sürekli daha iyisi için çalışırız.
  - Çalışanlarımızı tanır, yeteneklerini geliştirir, fikirlerine açık oluruz.
  - Sağlıklı bir çalışma ortamına önem veririz.
  - Bizim için her iş önemlidir.
  - Her zaman üstün kaliteye ve hizmete inanırız.
  - Yeniliğe ve değişime açığız.
  - Eleştiri ve uyarılar bizim için önemlidir.
  - Çevreye karşı duyarlıyız, sorumluluklarımızın bilincindeyiz.

Vizyonumuz,
Kendini sürekli yenileyen, inceleyen, araştıran, analiz ve sentezler yapabilen, tüm çalışanların önce kalite ve müşteri memnuniyeti felsefesini benimsediği dünü, bugüne, bugünü yarına bağlayan köprülerin kurulduğu yönetici, personel ve müşterilerimizle birlikte çevrede, bölgede ve ülkemizde, model bir işletme olmaktır.

koli, toptan koli, koli imalatı, kutu, balonlu naylon, ambalaj ürünleri, plastik koliler, hazır koli, her boy koli, köpüklü koliler, taşınma kolisi, poşet, çanta, çift oluklu koli, tek oluklu koli, fast food ambalaj , çeyiz kolisi, strafor koli, koli bantları
Tıkla WhatsApp'tan Yaz