HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Boş Koli Satın Al

Her ebatta isteğe özel veya hazır olarak sitemizde beyaz veya kraft renkli koli siparişleri verebilmenin avantajlarından faydalanabilirsiniz. Özel ölçülerde boş kolilerin fiyatlarını öğrenebilmek için bizimle e-posta ile veya WhatsApp uygulamasından iletişime geçerek fiyat alabilirsiniz. Yüzlerce hazır koli modelleri ile sitemizden bir çok karton koli modelinin fiyatlarınıda sitemizden inceleyebilirsiniz.

 

Koli Fabrikası - Haay Ambalaj

En uygun fiyatlar dahilinde bir çok karton koli veya kutuyu firmamızdan yaptırmak artık çok kolay, hızlı ve pratik müşteri deneyimi sunan pazarlama departmanımızda sizler için bekleyen müşteri temsilcilerimiz; sizler için en iyi koli hangisi olabileceğini kalite ve ebatlarda boş kolilerin fiyatlarını size verebilmektedir. Tüm dünya olmak üzere, bütün her ülkeye ve şehirlere gönderim yapan firmamız uluslarası international olarak hizmet vermektedir. İstediğiniz doviz kuru olarak fiyat teklifi almak için bizimle hangi doviz cinsinden ödeme yapacağınızı bildirirseniz size ona göre proforma fatura olarak sunulmaktadır.

 

Boş Koli Fiyatları

Koli fiyatları bir çok değişkene göre fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Bu değişiklikler müşterilerin kafalarında soru işareti kalmasına neden oluyor! Bu neden kağıt kalınlığı ve karton oluklu mukavvanın kalite farklına göre farklı fiyat farkları çıkabilmektedir. Bu yüzden size en iyi ve en uygun kalitede boş koli fiyatlarını firmamızdan isterseniz size en doğru fiyat teklifi sunabiliriz.

Son Görüntülenen Ürünler