HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Karton koli İzmir

Zaman her iş sektöründe önem arz ettiği şu günlerde güzelim izmir şehrindede ticaret ile uğraşan firmalar için koli ve kutu ihtiyaçları için hızlı ve uygun fiyatlı çözümler üretiyoruz. İzmir gibi bütün şehirlere kargo ve lojistik firmaları ile hızlı üretim yaparak karton koli ve kutu üretimi yaparak gönderim yapmaktayız.

 

İzmir Şehrine Koli ve Kutu İhtiyaçlarınızda Çözümler Üretiyoruz

Sizinde koli ve kutu gibi alanlarda ambalaj gereksinimi duyduğunuz alanlarda istediğiniz boyutlarda, ölçülerde ve taşıma kapasitesinde ürünler üreterek müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız. İster çift oluklu olsun ister tek oluklu olsun bütün karton kolilerde ve kutularda sizlere destek sunabiliriz. Eğer ki hazır kutu ve kolilere ihtiyaç duyuyorsanız tüm kategorilerimiz linkinden firmamızda mevcut olan ürünlerimizi inceleyebilir fiyatlarımıza bakabilirsiniz. Özel ölçüde logolu veya logosuz çalışmalar için bize istediğiniz özellikleri belirten bir eposta gönderebilir ve hemen size geri dönüş sağlayabiliriz.

 

Neden İzmirde Koli Firması

Koli ve kutu'da izmir ilçesine hızlı gönderimlerimizle yardımcı oluyoruz. Sizde bizimle çalışmanın ne kadar güvenli, hızlı ve pratik olduğunu bizimle tanışarak yaşayabilirsiniz. Firmamız uzun yıllardan beridir güven ve itina ile müşterilerine hizmet vererek daimi müşteri kazanma politikası ile müşterilerini mutlu etmek için çalışmaktadır.

Son Görüntülenen Ürünler