HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Karton Koli Toptan

Her ölçüye özel istediğiniz kalınlıkta ve kalitede toptan karton koli imalatı yapan firmamız sizler için en uygun fiyatlarla karton koli üretimi yapmaktadır. Tüm Türkiye dahil olmak üzere yurtdışınada ithalat yapan firmamız siz nerede olursanız olun bütün karton koli ihtiyaçlarınızda dünyanın bütün bölgesine gönderim yapacak lojistik hizmetini sağlamaktadır.

 

Toptan Karton Koli Neden Alınır?

Bir çok sektörde olduğu gibi kağıt ve karton sektöründede toplu ve çoklu alımlarda işçi maliyeti ve üretim maliyetinin azalması ve daha düşür kar marjları ile fiyatlar daha düşük olarak hesaplanmaktadır. Ne kadar fazla toptan karton koli alırsanız, fiyat adet sayısının fazlalığına göre düşecektir. Şöyle ki fazla üretim yapmak kağıttan tutunda, eğer baskılı karton koli yaptırıyorsanız boya maliyetleri bile daha düşük fiyatlar çıkmaktadır. Hal böyle olunca karton koli piyasasında ne kadar çok koli satın aldığınızda fiyatlar o derece düşecektir.

 

Toptan Koli Fiyatları

Eğer sizde karton kolinin totan fiyatlarını merak ediyorsanız bize e-mail ile kaç adet karton koli alacağınızı, ölçülerini ve kalitesini bildirmeniz halinde size toptan koli fiyatları hakında bilgi vereceğimizden emin olabilirsiniz. En uygun fiyatlarla karton koli imalatı yapan firmamız sizin firmanıza özel karton koli fiyatları çıkaracaktır.

Son Görüntülenen Ürünler