HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Koli Fiyatları

Size Uyan En Avantajlı Koli Fiyatları

Toptan veya perakende koli fiyatları sitemizde mevcuttur özel öçü olarak koli üretiminde öncü firmalardanız, size uygun kesimli koli ebatları ve koli şekilleri imal ederek sizlerin ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretiyoruz.

 

koli fiyatları

Koli fiyatları hakkında dikkat edilecek hususlar

Koli hakkında fiyat almak önemli bir konu olsada ülkemizde bir çok firma koli fiyatlarını, gelişi güzel vermektedir. Biz bu yaklaşımın tutarsızlığına inanıyor ve dürüst ilkeli yaklaşımımızla sizlere en doğru ve en uygun fiyatları vermek için elimizden geleni yapıyoruz.

Koli fiyatları

 

Koli yaptıracak kuruluş veya firma küçük veya büyük ölçekli ayırt etmeden gerçek koli fiyatı ne ise, o fiyatı veriyoruz. Koli üretiminde bir çok hile yapılabiliyor.

 

Oluklu mukavvanın sertlik ve kalınlık rolüne göre isteyen istediği kalınlık ve sertlik kalitesine önem verilmeden fiyatlar veriliyor. Biz size doğru yaklaşımımızla en doğru fiyat politikamızı uygulayacağımıza garanti ederiz.

 

Kategorilerimizden tek oluklu veya çift oluklu menülerine tıklayarak size uyan ölçü ve ebatlara bakabilir veya bizimle iletişime geçerek size fiyat verebiliriz.

Son Görüntülenen Ürünler