HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Kutu ve Koli İmalatı

Karton koli İmalatçısı

Karton kutuyu günlük hayratımızın her yerinde kullanım alanlarında dayanıklı bir ürün olarak hayatımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Hayatımızı o kadar kolaylaştırıyorlar ki bir yerden diğer bir yere eşya ve yük taşırken ya da bir şeyleri koymak amacıyla hayatımızın her yerinde karton kutu tüketimi yapıyoruz.

 

Karton kutular nasıl yapılıyor?

baskılı karton koliBu yazımızda sizlerden bu durumdan bahsedeceğiz. Karton imalatı nasıldır sorusuna şu şeklide yanıt sunarak başlıyoruz yazımıza koli imalatı oluklu mukavva levhaların çizilmesi, basılması ve birleştirilmesiyle yapılmaktadır..

Müşterinin arzusu tarafında özel nitelikte siparişler amacıyla lüzumlu oluklu mukavva üretimi bu prosedür, tamamlandıktan sonra baskı, kanal açma, çizgi prosedürleri bir makine üstünde gitmektedir. Daha sonra katlama olan izleri çizilmiş, kapak kanalları açılmış ve talep edilen baskıları gerçekleştirdikten sonra karton mukavva bu noktadan sonra birleşme prosedürü karton prosedürü dikiş makinesine ya da yapıştırma prosedürüne girer ve koli şekillenmeye başladıktan sonra müşterinin isteği doğrultusunda karton tespit edilen kenarlara zımba makinesi ile tel dikişi vurulur. Eğer Kulak kısmına istenirse yapışma tutkalı sürülerek yapışkanlı duruma gelir. Dikiş ve yapıştırma prosedürü birbirinden ayrı prosedürlerdir, her ikisi bir arada yapılmamaktadır.

Koli imalatı çok vakit alan bir prosedür değildir. Mesela, sipariş 5.000 adet olan 60x40x40 cm koli ortalama 200 dakika içerisinde üretilmektedir. Daha büyük bir ebata sahip olan 80x50x50 cm koli 5000 adeti ortalama 3000 dakikada üretilmektedir. Karton imalatı kenarları birleşiminin sonrasında paketler durumuna getirilir. Orta ölçülere sahip çift oluklu kolilerin 1 paketinde tespit edilen sayı sayısı 10 adet koli olacak şekilde çember atılmaktadır. Büyük boyut kolilerin rahat taşınabilir olması sebebiyle paketteki sayısı 5 tane de olabilmektedir.


Kutu Fabrikası

En nitelikli kutu fabrikası firmaları arasında yer almaktan memnuniyet ve gurur duymaktayız. Koli fabrikası üretim tesislerimiz günlük 100.000 koli üretim kapasitesine sahiptir.

Her vakit bir kutu fabrikası olarak çalışmanın verilen gururu ve memnuniyeti yaşamakta ve mamüllerimizde son derece nitelikli hammaddeler kullanmaktayız. Çevreye karşı her vakit duyarlı olan ve müşterilerinin sağlığını her vakit göz önünde bulundurup olan bir kutu fabrikası olarak üretimlerimize devam etmekteyiz.


Kutu Fabrikası İstanbul

Ürünlerimizi kategoriler olarak ayırtmakta, kuvvetli mamüller satış hizmetine sunmakta ve müşterilerine seçim amacıyla her vakit destek olan bir kutu fabrikası olarak fonksiyon göstermekteyiz. Sunmuş bulunduğumuz faydalı ve tabiata katkısı olan hizmetler yardımıyla her vakit en çok tercih edilen ve tutulan bir konumda yer almaktayız.

 

Koli Üreticisi İstanbul

Bizi memnun edişinin yanı sıra her vakit gururlandıran bir pozisyona götüren koli imalatçısı olmaya vakitkli bir şekilde devam edeceğiz. Ürünlerimiz her vakit aynı üst civarda niteliklerini koruyacak ve her vakit partner çözüm odaklı olan bir firma olarak etkinlik göstermeye devam edeceğiz.
Koli Üreticisi Anadolu Yakası

Ürettiğimiz koliler, kutular ve kağıt paketler her vakit en çok tercih edilen mamüller arasında yer almaya devam edecektir. Buradan aldığımız haz, gurur ve müşterilerimize kattığımız memnuniyet ile aynı konumumuzu ve kapasitemizi genişleterek devam edeceğiz. Böylece her vakit sizi memnun etmek boynumuzun borcu olarak kalacaktır. Kutularımızdan, kolilerimizden ve kağıt paketlerimizden istediğiniz gibi yararlanabilir ve her vakit memnuniyetle kullanmaya devam edebilirsiniz. Hiçbir tehlike barındırmayarak sağlıklarınızı denetim altına almaktayız.


Kutu Fabrikası İkitelli

İster bireysel olarak ister kurumsal olarak alış, verişlerimizi sizlere sunmakta ve her vakit sarfedilen dayanıklı mamüllerimiz karşısında sizlerden olumlu dönüşler almaktayız. Aldığımız bu dönüşler ve yorumlar karşısında işimize daha da büyük kollarla, özveri ve özgüvenle sarılarak daha nitelikli mamüller sunmaya devam etmekteyiz.

Ayrıca kutularımızda, kolilerimizde ve kağıt paketten ürettiğimiz her tür ürünümüzde özel baskılar, renkler ve desenler kullanarak daha da tüketimi kolay ve gösterişli durumlarda üretimler yapmaktayız. Bu baskı ve desenler genel olarak kurumsal müşterilerimiz doğrulusunda tercih edilmekte ve her vakit kullanış yönünden rahatlıklar sunmaktadır. Dilediğiniz her an siparişlerinizi alabiliyor ve en kısa vakit içerisinde sizlere teslimatı gerçekleştirebiliyoruz.

 

Karton kutu imalatı Yapan Firmalar

koli ve koli imalatı aramalarda koli fabrikası diye arattığınızda; koli yapan yer olarak karşınıza çıkarız. Koli satan firmalar başında geliyoruz ve koli imalatçısı olduğumuz için gurur ve onur duymaktayız.

Koli ve kutu satan firmalar olarak avantajlı koli çeşitliliğimizle sizlere kutu imalatçısı olduğumuzu da beyan ediyoruz. Kutu fabrikası olarak Haay Ambalaj koli yapımcısı olarak istanbul koli fabrikası üretim tesislerimizde tecrübeli ekip ve arkadaşlarımızla üretim yapmaktayız.


Koli Üreticisi

En itimat edilir ve en sıhhatli kolileri yapan koli yapımcısı olarak etkinlik göstermekteyiz. Uzun senelere dayanan tecrübelerimiz, deneyimlerimiz ve birikimlerimiz yardımıyla kutu, kağıt paket ve koli imalatçısı olarak en çok tercih edilen firma durumuna gelmiş bulunmaktayız. Üretmiş bulunduğumuz koliler, kutular ve kağıt paketlerde hiçbir vakit kimyasal ham maddelere yer vermemekteyiz.

Her vakit müşterilerimizin ve bizlerden alış veriş yapan kurumlarımızın sağlığını ve etrafa olan saygımızı göz önünde bulundurarak tabiat da dönüşümlü kutular, koliler ve kağıt paket üretimlerini yapmaktayız. Bu özverimiz, özgüvenimiz ve büyük düşüncemiz yardımıyla müşterilerimiz doğrulusunda en çok tercih edilen ve güvenilen koli yapımcısı seçilmiş durumdayız.

 

Tek Oluklu ve Çift Oluklu Koliler

Ambalaj malzemelerinde kolilerin ayrı bir yeri ve önemi vardır. Ürünlerin satış noktalarına dayanıklı ve bozulmadan ulaştırılmasında en çok koli tipleri kullanılır. Koli, mamülleri basınç ve darbelere karşı korurken istifleme olanağı da sunar. Bir çok koli birbirlerine zarar vermeden üst üste konarak depolanabilir. Üretilen malların taşınmasında da bu yöntemle ulaşım araçlarına istiflenerek nakliye masraflarının azalmasını sağlar. Mesela bir ürün koli kullanmadan taşınacak olsa normalde götürülebilecek sayının onda birine bile ulaşılamaz.

Bu bakımdan bisküviler, sıvılar, cam eşyalar ve elektronik eşyaların taşınmasında ise koli kullanmak resmen bir mecburiyettir. Koli yalnızca Türkiye içerisinde değil uluslararası ticarette de güvenilir nakliyat amacıyla en çok sarfedilen ambalaj malzemelerinden biridir.

Bir çok koli çeşidi vardır. Koliler genel olarak tek oluklu ve çift oluklu olarak ikiye ayrılır. Bir ürünün kendi dayanımı azsa onu taşımakta kullanılacak kolinin dayanımı daha çok olmalıdır. Yine ürünün ağırlığı da koli seçiminde mühim rol oynar. Ürün ağırlığı arttıkça dayanımı çok olan koliler seçilmelidir.

Firmalar ürettikleri malların boyutlarına ideal koli kullanırlarsa koli masrafları da azalacaktır. Bu bakımdan mamüllere özel koli siparişi vermek en doğrusudur. Firmamız mamüllerin dayanım, saklama koşulları, boyut ve ağırlıklarına göre nasıl en güvenilir ve ekonomik bir şekilde taşınabileceğini hesaplamakta işletmelere en ekonomik seçenekleri sunmaktadır. Kolilerimiz aynı vakitte insan sağlığına ideal geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmektedir.


Kutu

Birbirinden değişik sunmuş bulunduğumuz detaylı kutu, koli ve kağıt paket modelleri ile her geride bıraktığımız gün ilkelerimize daha da bağlı şekillerde çalışmaktayız. Üretmiş bulunduğumuz kutu modelleri içerisinde kategorilere ayrılmakta ve her vakit sarfedilen bireyler ya da kurumlar doğrulusunda memnuniyetle karşılanmaktadır.

Ürünlerimizde yer vermiş bulunduğumuz üstün nitelik ile her vakit müşteri merkezli olarak çalışmakta lüzum koli modellerimizde lüzum kutu modellerimizde lüzumse kağıt paket modellerimizde detaylılığa önem sarfediyoruz.


Kutu Fiyatları

Üretmiş bulunduğumuz kutu modelleri bilhassa fark atmakta ve yaratıcı biçimlerde meydana sunulmaktadır. Önem sunduğumuz bütün ilkeleri baz alarak çalışma ve etkinliklerimize devam etmekteyiz. Kolilerimizde, kutularımızda ve kağıt paket modellerimizde değişik desen ve modeller, renkler ve şekiller kullanarak düşünce bazlı üretimler yapmaktayız.

Kurumlara özel olarak ürettiğimiz kutularda ya da kolilerde her vakit o kuruma ait ambalajlı nitelikte satışa sunmaktayız. Böylece lüzum bireysel olarak lüzumse kurumsal olarak seçilen bütün mamüllerimizin memnuniyetinin olumlu yorumlarını, dönüşlerini ve eleştirilerini almaktayız.


Kutu Yapımı

Haay Ambalaj güvencesiyle, dünyada internet içerisinde satış hizmetlerinin vakit gelen bulunduğu bu dönemde, imalatını yaptığımız mamülleri İnternet içerisinde güvenilir bir şekilde, kutu, koli, ambalaj malzemeleri, paketleme kutuları, giysi kutuları, besin kutuları, ofset baskılı baskısız kutu koli mamülleri, Ayakkabı kutuları, yedek parça kutuları, özel ofset baskılı kutular gibi üretimlerimiz mevcuttur.

Kağıt paketlerimizde, kutularımızda ve kolilerimizde son derece nitelikli hammaddeler kullanmaktayız. Böylece hem etrafa zarar vermekten kaçınmakta hem de sağlığa karşı tehdit sahibi olan mamüller sunmamaktayız. Her vakit daha iyi konumlarda ve lider olma yolunda ilerleyerek mamüllerimizi müşterilerimize iletmekteyiz. Kutularımızın tipleri ise genel olarak kurumlar doğrulusunda tercih edilmektedir. Buna göre ise ambalaj farkılıkları meydana gelebilmektedir.


İstanbul'da Hizmet Verdiğimiz Bölgelerimiz

Başakşehir Ambalaj Arnavutköy Ofset Ambalaj  
Beyoğlu Ambalaj Bayrampaşa Ambalaj  
Esenler Ambalaj Gazi Osmanpaşa Ambalaj  
Esenvatan Ambalaj Maltepe Ambalaj  
Sultangazi Ambalaj Sultanbeyli Ambalaj  
Tuzla Ambalaj Ataşehir Koli  
Kağıthane Ambalaj Ümraniye Ambalaj  
Ataşehir Ambalaj Bayrampaşa Koli  
Bahçelievler Koli Beyoğlu Koli  
Çatalca Koli Esenvatan Koli  
Eyüp Koli Kağıthane Koli  
Maltepe Koli Sarıyer Koli  
İstanbul Ofset Ambalaj Sultangazi Koli  
Ümraniye Koli Üsküdar Koli  
Şile Koli Şişli Koli  
Silivri Koli Sultanbeyli Koli  
Pendik Koli Sancaktepe Koli  
Kartal Koli Küçükçekmece Koli  
Güngören Koli Kadıköy Koli  
Gazi Osmanpaşa Koli Fatih Koli  
Çekmeköy Koli Esenler Koli  
Büyükçekmece Koli Beykoz Koli  
Beşiktaş Koli Beylikdüzü Koli  
Bakırköy Koli Başakşehir Koli  
Avcılar Koli Bağcılar Koli  
İstanbul Koli Arnavutköy Koli  
Üsküdar Ambalaj Zeytinburnu Ambalaj  
Şile Ambalaj Şişli Ambalaj  
Sarıyer Ambalaj Silivri Ambalaj  
Pendik Ambalaj Sancaktepe Ambalaj  
Kartal Ambalaj Küçükçekmece Ambalaj  
Güngören Ambalaj Kadıköy Ambalaj  
Eyüp Ambalaj Fatih Ambalaj  
Çatalca Ambalaj Çekmeköy Ambalaj  
Büyükçekmece Ambalaj Beykoz Ambalaj  
Beşiktaş Ambalaj Beylikdüzü Ambalaj  
Bahçelievler Ambalaj Bakırköy Ambalaj  
Avcılar Ambalaj Bağcılar Ambalaj  
İstanbul Ambalaj Arnavutköy Ambalaj  
Fatih Kutu Kadıköy Kutu
Esenvatan Kutu Güngören Kutu
Çekmeköy Kutu Gazi Osmanpaşa Kutu
Çatalca Kutu Eyüp Kutu
Bayrampaşa Kutu Esenler Kutu
Başakşehir Kutu Beykoz Kutu
Bakırköy Kutu Büyükçekmece Kutu
Bahçelievler Kutu Beyoğlu Kutu
Bağcılar Kutu Beylikdüzü Kutu
Avcılar Kutu Beşiktaş Kutu
Zeytinburnu Ofset Ambalaj Ataşehir Kutu
Üsküdar Ofset Ambalaj Arnavutköy Kutu
Ümraniye Ofset Ambalaj İstanbul Kutu
Eyüp Ofset Ambalaj Şişli Ofset Ambalaj
Tuzla Ofset Ambalaj Şile Ofset Ambalaj
Esenvatan Ofset Ambalaj Sultangazi Ofset Ambalaj
Gazi Osmanpaşa Ofset Ambalaj Güngören Ofset Ambalaj
Sarıyer Ofset Ambalaj Sultanbeyli Ofset Ambalaj
Sancaktepe Ofset Ambalaj Kadıköy Ofset Ambalaj
Beyoğlu Ofset Ambalaj Silivri Ofset Ambalaj
Pendik Ofset Ambalaj Kağıthane Ofset Ambalaj
Maltepe Ofset Ambalaj Büyükçekmece Ofset Ambalaj
Esenler Ofset Ambalaj Kartal Ofset Ambalaj
Küçükçekmece Ofset Ambalaj Beykoz Ofset Ambalaj
Fatih Ofset Ambalaj Çatalca Ofset Ambalaj
Beşiktaş Ofset Ambalaj Çekmeköy Ofset Ambalaj
Bayrampaşa Ofset Ambalaj Beylikdüzü Ofset Ambalaj
Başakşehir Ofset Ambalaj Bakırköy Ofset Ambalaj
Avcılar Ofset Ambalaj Bahçelievler Ofset Ambalaj
Ataşehir Ofset Ambalaj Bağcılar Ofset Ambalaj   
   
    Kağıthane Kutu
    Kartal Kutu
    Küçükçekmece Kutu
    Maltepe Kutu
    Pendik Kutu
    Sancaktepe Kutu
    Sarıyer Kutu
    Silivri Kutu
    Sultanbeyli Kutu
    Sultangazi Kutu
    Şile Kutu
    Şişli Kutu
    Tuzla Kutu
    Ümraniye Kutu
    Üsküdar Kutu
    Zeytinburnu Kutu
    İstanbul Ondüle
    Arnavutköy Ondüle
    Ataşehir Ondüle
    Avcılar Ondüle

    Bağcılar Ondüle
    Bahçelievler Ondüle
    Bakırköy Ondüle
    Başakşehir Ondüle
    Bayrampaşa Ondüle
    Beşiktaş Ondüle
    Beylikdüzü Ondüle
    Beyoğlu Ondüle
    Büyükçekmece Ondüle
    Beykoz Ondüle
    Çatalca Ondüle
    Çekmeköy Ondüle
    Esenler Ondüle
    Esenvatan Ondüle
    Eyüp Ondüle
    Fatih Ondüle
    GaziOsmanpaşa Ondüle
    Güngören Ondüle
    Kadıköy Ondüle
    Kağıthane Ondüle
    Kartal Ondüle
    Küçükçekmece Ondüle
    Maltepe Ondüle
    Pendik Ondüle
    Sancaktepe Ondüle
    Sarıyer Ondüle
    Silivri Ondüle
    Sultanbeyli Ondüle
    Sultangazi Ondüle
    Şile Ondüle
    Şişli Ondüle
    Tuzla Ondüle
    Ümraniye Ondüle
    Üsküdar Ondüle
    Zeytinburnu Ondüle
    İstanbul Oluklu Mukavva
    Arnavutköy Oluklu Mukavva
    Ataşehir Oluklu Mukavva
    Avcılar Oluklu Mukavva
    Bağcılar Oluklu Mukavva
    Bahçelievler Oluklu Mukavva
    Bakırköy Oluklu Mukavva
    Başakşehir Oluklu Mukavva
    Bayrampaşa Oluklu Mukavva
    Beşiktaş Oluklu Mukavva
    Beylikdüzü Oluklu Mukavva
    Beyoğlu Oluklu Mukavva
    Büyükçekmece Oluklu Mukavva
    Beykoz Oluklu Mukavva
    Çatalca Oluklu Mukavva
    Çekmeköy Oluklu Mukavva
    Esenler Oluklu Mukavva
    Esenvatan Oluklu Mukavva
    Eyüp Oluklu Mukavva
    Fatih Oluklu Mukavva
    GaziOsmanpaşa Oluklu Mukavva
    Güngören Oluklu Mukavva
    Kadıköy Oluklu Mukavva
    Kağıthane Oluklu Mukavva
    Kartal Oluklu Mukavva
    Küçükçekmece Oluklu Mukavva
    Maltepe Oluklu Mukavva
    Pendik Oluklu Mukavva
    Sancaktepe Oluklu Mukavva
    Sarıyer Oluklu Mukavva
    Silivri Oluklu Mukavva
    Sultanbeyli Oluklu Mukavva
    Sultangazi Oluklu Mukavva
    Şile Oluklu Mukavva
    Şişli Oluklu Mukavva
    Tuzla Oluklu Mukavva
    Ümraniye Oluklu Mukavva
    Üsküdar Oluklu Mukavva
    Zeytinburnu Oluklu Mukavva

 

Son Görüntülenen Ürünler
Koli Fabrikası | Strafor Kutu İmalatları | Koli Üretiminin Önemi | Boş Koli Fiyatları | Boş Koli Satın Al | Logo Baskılı Kolinin Adresi | Karton Koli Nerede Bulunur? | Karton Koli Fiyatları | Karton Koli Üreticileri | Karton Koli Toptan | Karton Koli Kdv Oranı | Karton koli İzmir | Online Koli Fiyatları | Koli Fabrikaları | Özel Baskılı Karton Kutu İmalatı | İstanbul Koli Firmaları |