HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Online Koli Fiyatları

Günümüz internet teknolojileri çağında her geçen gün internet pazarına daha fazla rağbet gösterilmeye başlamıştır. Bu internet pazarında firmalar ürün gönderimleri için ambalaj ürünleri büyük bir gereksinim haline gelmeye başlamıştır. Bu ihtiyaçlara yönelik online olarak gerek ambalaj malzemesi, gerekse kolileme için koli fiyatları merak konusu hale geliyor. Bu konuda dilerseniz kategorilerimizden tek oluklu veya çift oluklu hazır koli boyutlarına ve fiyatlarına bakabilmeniz için online olarak koli fiyatlarımızı sizler için güncel olarak tutmaktayız.

 

Online Koli Sitesi

Geçmişten, günümüze koli sektörü hızla büyümeye geçmiş olduğu günlerde sizler için hızlı ve güvenli alışveriş hizmetini sunuyoruz. Her alanda gereksinim duyulan koli pazarında sizlere online koli hizmeti vermekte internette öncü firmalar arasında isim yapmayı başardık ve bu sektörde müşterilerine hizmet vermek adına disiplinli ve özverili çalışmalarımızla sizler için bu süreçte her an yanınızda olan bir çalışma ortağınız olduğumuzu belirtiriz. Online kolicilik anlayışı ve müşteriye her daim fedakarlık getiren bir iş olduğunun farkındayız. Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız müşterileri ile günün 7/24 saati ilgilenmeye, istek ve önerilerine cevap vermek için var gücüyle çalıştığımıza emin olabilirsiniz.

 

Online Koli Sipariş Süreci

Sitemizdeki hazır ölçülü stoklarımızda mevcut olan siparişleriniz için müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurup istemiş olduğunuz siparişlerin adet miktarlarını belirtip siparişinizi verebilir. Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizden sipariş verdiğiniz ürünlerin ne kadar olduğuna dair total fiyatını paylaşırlar bu noktada sizden telefon ile kredi kartınız ile ödeme alabilir veya banka havalesi ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemesi alınan siparişiniz kayıtlarımıza hemen girilir ve siparişiniz depocu arkadaşlarımız ile tedariği gerçekleştirilir. Kargoya veya araca yüklenebilir hale getirilir. Ertesi gün içerisinde kargo, ambar veya kendi araçlarımızla sipariş verirken belirttiğiniz adrese kargo yapılır veya istanbul içerisnde bir bölge ise kendi araçlarımızla belirttiğiniz adrese teslimat yapılır. Faturanız ürününüz teslim edilirken yapılmaktadır.

 

Baskılı Koli Siparişlerde

Kolilerinizin üzerinde logo veya amlem yazı vs gibi baskılı koliler için adet miktarını ve baskısı olmasını istediğiniz grafik çalışmanızı bize mail atarak fiyat alabilir veya sparişinizi verebilirsiniz. Baskılı çalışmalarınız 7 gün içerinde firmamızdan çıkış yapılır istanbul içi araçlarımızla müşteriye teslim edilir, istanbul dışı ise 7 iş gününde ambar veya kargo firmalarına teslim edilir.

Son Görüntülenen Ürünler