HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Taşınmak İçin Koli

taşınmak için koliGünümüz şartlarında ev veya iş yeri taşımak pratik bir hal gibi görünsede aslında zahmetli ve uğraştırıcı işlerdir. Bu ev veya ofis taşıyacak olan bireyler için kolayca evini veya ofisini taşıması amacıyla kullanılan taşınmak için koli modellerimiz sitemizde mevcuttur dilerseniz sitemizden kategoriler bölümünden taşınma kolisi ve setleri veya buraya tıklayarak size uygun ölçülerde modellere ve fiyatlarına bakabilirsiniz.

 

Taşınmak İçin Koli Neden Önemli

Ev taşıyıcı nakliye veya kişilerin, bireylerin ihtiyaç halinde kullanabilecekleri acil olarak taşınma kolilerini kendimiz üreterek stoklarımızda hali hazırda bulundurmaktayız. Sizde eşyalarınızın ve korunması gereksinimi duyduğunuz bütün gereçlerinizi bu koliler veya kutular için sağlayabilmenizi amaçlıyoruz. Sizde artık Haay Ambalaj farkıyla hızlı şekilde ürünlerizi taşınırken kırılacakmı endişesi veya korkusuyla karşı karşıya kalmayacaksınız. Dilerseniz kategorimizden balonlu naylonlar ve kraft veya pelur kağıtlarıda seçebilirsiniz.

 

Taşınırken kraft kağıt ve pelur kağıtları ne işe yarar?

Porselen veya cam olarak kullanılan bardak, tabak ve obje süs eşyalarınızı sararak kutulara veya kolilere koyduğunuzda kırılmasını veya darbelerde zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Çünkü ev veya ofis taşıyan şirketler bazı nedenlerle taşırken kolinin çarpma veya darbe görmesine neden olabiliyor. Bu gibi sebeplerden ötürü mağdur olmamanız için kırılacak olan bütün eşyalarınızı pelur kağıdı veya kraft kağıtlarla sarmalayarak muhafaza edebilirsiniz.

 

Ekstra koruma için balonlu naylon kullanımı

ev taşımak için koliBir çok ev taşınırken kırılabilecek eşyalar olabiliyor. Nakliye şirketleri her ne kadar garanti verselerde ürünleri taşırken kıymetli eşyalarınıza zarar gelmemesi için balonlu naylonlar kullanabilirsiniz. Bu balonlu naylonlar bir çok kırılabilecek veya hasar görecek eşyalarınızı koruma ve muhafaza etmede en iyi tercihlerden birisi olacaktır. Sizde güvenli ev taşıma veya ofis, büro gibi eşyaları taşırken balonlu naylonlarla sarmalayarak bantlayarak obje, tavak, bardak gibi ürünleri daha iyi muhafaza edebilirsiniz.

 

Ev veya ofis taşırken sağlam koli kullanımı

Bu konuyu lütfen dikkatlice okuyalım; Ev, ofis, büro taşımak için kullanılan koli ve kutular genelde fiyatı ucuz olmasına ve sağlamlığına pek dikkat edilmiyor. Ama kalitesiz sağlam olmayan kolilere verilen ücretler eşya taşşınırken daha fazla size zarara uğratabiliyor. Çünkü taşınırken kutular içerisindeki yük veya ağırlığı taşıyamayıp yırtılma problemleri ile sizlere daha fazla maliyetli işler çıkarabiliyor. Bu yüzden koli satın alınırken kolinin sağlam olmasına ve kalitesine önem vermeniz gerektiğini belirtiyoruz. Bizden alacağınız bütün ürünler sağlam, dayanıklı ve kaliteli oluklu mukavvalardan imal edilmektedir. Koli bantlamayı sağlam yaptığınız taktirde açılma ve yırtılma basit koliler gibi olmayacaktır. Bu faktör öncelik verildiğinde bizden taşınma için koli sipariş vermek önceliğiniz olmalıdır.

Son Görüntülenen Ürünler