HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Toptan Koli

nike toptan koliToptan Koli Üretimi ve İmalatı

Toptan koli üretimi saniyesel anlamda etkinlik gösteren ve bu alanda koli gereksinimi duyan şirketlerin isteği doğrultusunda yapılmaktadır. Toptan koli hem üretim hem de satış adımını ilgilendiren bir süreçtir. Haay Ambalaj olarak tüm koli çeşitlerini toptan üretme kapasitesine sahip firmalardan biriyiz.

Bu tip bir üretim kapasitesine sahip olmak amacıyla yeterli sayıda makineye gereksinim duyulmaktadır. Makinelerin, teknoloji ile ahengi sağlandığında meydana sık sık devam eden bir seri üretim kapasitesi çıkmaktadır.

Endüstriyel kuruluşlar, 7/24 çalışmayı devam ettiren ve etkinliklerine ara vermeden devam eden şirket türleridir. Üretilen ürünlerin, ambalajlanması ve paketlenmesi amacıyla koli gereksinimi duyulmaktadır. Bu boyuttaki şirketler, Aralıksız olarak toptan koli siparişi vermektedir.

 

Toptan koli siparişlerinin verilme amacıyla; üretim hedeflerine bağlı olarak dağıtımı rahatlıkla gerçekleştirmektir. Ürün, fabrikada üretildikten sonra pazar derhal çıkarılmalıdır. Firmamızdan tahsis edilen koliler, şirketlere sipariş gününde ve zamanında teslim edilmektedir.

Günde 500.000 koli üretim kapasitesi ile senenin 365 günü koli imalatı yapmaktayız.

Bir an önce hızlı bir şekilde koli üretimi için bizi arayarak fiyat alabilirsiniz. Koli üretiminize hemen başlarız.

 

Toptan Koli Fiyatları

Toptan koli fiyatları perakende satışa göre daha ekonomik boyuttadır. Toptan verdiğiniz siparişlerde, sayı ve gün belli bulunduğu amacıyla dönemsel olarak hareket edilmemektedir. Toptan koli fiyatlarının belirlenmesinde 2 etkenle hesaplanmaktadır.

İlk hesaplama tekniki; USD kurundaki dalgalanmalardır. Genellikle ithal edilen kağıtlardaki oynamalar maliyeti büyük ölçüde etkilemektedir. Tüm sektörlerde bulunduğu, koli üretimi pazarında de bu husus ile alakalı dönemsel dalgalanmalar olmaktadır. USD kurundaki artış, kağıt pazarsını da etkilemekte ve toptan koli fiyatlarında artışa bu nedenle değişkenlik göstermektedir.

 

İkinci adım ise üretim maliyetleridir. Fabrikaların üretim edebilmesi amacıyla lüzumlu olan sarfiyat ve malzeme meydana geldiği zaman toptan koli fiyatlarında da değişme meydana gelmektedir. Dağıtım hedefiyle sarfedilen araçlarla ile alakalı haller de, üretim maliyetlerini etkilemektedir.

Bu amaçla, toptan koli maliyetleri amacıyla hesaplanan birim başı maliyet artmaktadır. Firmamız, toptan alımlarda daha düşük ücret politikası uygulamaktadır. Pazar koşulları ve üretim ortamları düşünüldüğünde, toptan koli alımı gerçekleştirme firmalara daha büyük artı katmaktadır.

 

Oluklu Mukavvadan Üretilen Toptan Koliler

Oluklu mukavvadan imal edilen koliler firmamız doğrulusunda toptan ve perakende olarak üretilmektedir. Toptan koli üretiminde sağlam ve sert olması amacı ile ile tercih edilen oluklu mukavva kolileri, seri üretim adımında rahatlıkla üretilebilmektedir.

Oluklu mukavvanın hammaddesi, selülozdur ve çam ağacından üretilmektedir. Hammadde, fabrikaya geldikten sonra işlenerek ve işlemlerde geçerek oluklu mukavva durumuna getirilmektedir. Oluklu mukavva üretildikten sonra da yapıştırma ve zımbalama işlemlerinden geçerek koli durumunu almaktadır.

Firmamız ile oluklu mukavvadan imal edilen toptan koli amacıyla iletişime geçildiğinde, en süratli ve en kaliteli şekilde üretim yapılmaktadır. Firmamız bu ürün kapsamında toptan ve perakende satış gerçekleştirmetadır.

 

Kartondan imal edilen koliler sektörde en çok tercih edilen koli çeşididir ve sektördeki ambalajlama prosedüründe büyük oranda kullanılmaktadır. Karton, hafif olmasına karşın sert ve sağlam bir üründür. Üretim adımının tamamlanmasından sonra hem bireysel hem de saniyesel alımlar amacıyla firmamız destek sağlamaktadır.

Karton, ambalajlama ve paketleme prosedüründe kullanıldığı amacıyla fabrikadan çıkışta son adımdır. Tüketicilere; gıda, temizlik, giyim gibi alanlarda hizmet veren markaların tamamı toptan koli siparişi vermektedir.

Toptan koli, üretim adımını tamamladıktan sonra satış adımına geçmektedir. Satış adımında firmamız, belli maliyetleri hesaplayarak fiyat politikası izlemektedir. Fiyat politikasının oluşmasında müşteri odaklılık ön planda tutulmaktadır. Yeni ilerleyen pazarlama anlayışlarını takip eden firmamız, müşterilerinin maliyet ve giderlerini de düşünerek bu tür bir teknik izlemektedir. Firmamız ile iletişime geçildiğinde kartondan imal edilen toptan koli siparişlerini, gününde ve zamanında alabilirsiniz.

 

toptan koli nikeToptan Kolilerin Paketlenmesi Nasıl Yapılır?

Koli paketleme prosedürü oluklu mukavva ya da karton koli fark etmeksiniz aynı şekilde yapılmaktadır. Toptan koli paketlenmesi amacıyla ilgi edilen nokta; koli çeşidi ve boyutudur. Koli boyutuna göre paketlenme adedi değişmektedir.

Büyük ebatta imal edilen koliler 5’li olarak yapılmaktadır. Bunun namacıylai, büyük ebattaki kartonların zarar görme ihtimalinin daha çok olmasıdır.

 

Boyutları küçüldükçe 10’lu ve 15’li olarak paketlenme adedi oluşturulmaktadır.

Koliler üst üste dizildikten sonra saniyesel ip ile bağlanmaktadır. İp, kolilerin yolculuğu esnasında dağılmasını önlemek amacıyla kullanılmaktadır. İp ile bağlama prosedürü tamamlandıktan sonra koliler, streç ile sarılarak paketleme prosedürü tamamlanmaktadır.

Streç, toptan bir şekilde paketlenen kolilerin yağmur suyu ya da diğer tip sulardan zarar görmesini sağlamak amacıyla firmamız doğrulusunda kullanılmaktadır.

Son Görüntülenen Ürünler