Sera Kutulu Gıda Streç 30x300m

Sera Kutulu Gıda Streç 30x300m

Ürün Kodu : 659688

47,15 ₺ + KDV

8 Mikron Sera gıda streci 30cm eninde 300Metre uzunluğundadır.
Sera Streç Film ile bardaklarınızın ağzını sararak sıvıların dökülmesini önleyebilirsiniz. Sandviçlerinizi sararak sağlıklı ve taze şekilde koruyabilirsiniz. Sera Streç Film ile kahvaltılık ürünlerinizi çok pratik şekilde sarıp taze saklayabilirsiniz. Sera Streç Film ile tüm gıdalarınızı daha uzun süre taze tutabilirsiniz.
Mikro Dalga Fırında: Sera Streç Film’i mikrodalga fırınınızda süratli, homojen, derinlemesine ısıtma sağlamak için kullanabilirsiniz. Gıdalarınız nemini kaybetmeden, kurumadan ısınacaktır. Ayrıca, sulu gıdaların sıçrayıp, mikrodalga fırınınızın içini kirletmesini de engelleyecektir.
Uzun süreli pişirme işlemlerinde ise, Streç film ile sadece gıda kabınızın üzerini örtmeniz ve gıda ile film arasında 5 cm kadar mesafe bırakmanız gerekmektedir. Ayrıca, filmin ince bir cisimle delinmesinde ve ısınan havanın tahliye edilmesinde fayda olacaktır.

Dikkat: Streç filmler normal fırınlarda kesinlikle kullanılamaz. 

 

 
Etiketler: ürün etiketleri 300 metre streç fiyatı sera streç film sera streç film fiyatları sera streç fiyatı sera streç film satan firmalar gıda streci gıda streç film
koli, toptan koli, koli imalatı, kutu, balonlu naylon, ambalaj ürünleri, plastik koliler, hazır koli, her boy koli, köpüklü koliler, taşınma kolisi, poşet, çanta, çift oluklu koli, tek oluklu koli, fast food ambalaj , çeyiz kolisi, strafor koli, koli bantları
Tıkla WhatsApp'tan Yaz