HAAY AMBALAJ
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

25 mm 15 Metre Kaydırmaz Bant

Adet Fiyatı : 42,50 ₺ + KDV
Sipariş AdetMinimum sipariş 12 adet verebilirsiniz.
Stok Kodu2411
Stok DurumuStokta Var
Ürün Açıklaması

Kaydırmaz Bant 25 mm genişliğinde ve 15 metre uzunluğundadır.

Kaydırmaz bant kısmı güvenilir yürümenin gerektiği her yerdir. Kaydırmaz Bant, kayarak savrulmayı önlemek amacıyla uygun korumadır. Bundan dolayı işle ilgili kazaların önlenmesine yardımcı olur. Ürünün çok iyi derecede yapışkanlığı, fabrika zeminleri, sanayi alanları gibi zorlu yüzeyler alanlarda uygundur.

Kuvvetli ve sağlam yapışkan kaplama, normal kullanım alanlarında 1 ve 2 yıla kadar yüksek bir kayma Önleyici tesir sağlar. Kaydırmaz Bant kendinden yapışkanlı olup koruyucu malzeme çıkartılarak uygulanacak yere yapıştırılır. Elle yırtılabilir ve ardından rastgele bir çekme görülmez.
Kaymaz yüksek tutuşlu emniyet şeridi. Sıkı tutuş ve uzun süreli koruma sağlar. Oyun alanları gibi eğlence alanları, havuz alanları, çalışma alanları, kamp yerleri, merdivenler, tehlikeli zemin alanları, makine dükkanları, saniyesel ekipmanlar, çim ekipmanları amacına uygundur.Bu ürün olan 25 mm 15 metre kaydirmaz bant için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek 25 mm 15 metre kaydirmaz bant fiyatı alabilirsiniz.25 mm 15 metre kaydirmaz bant Çoklu siparişlerinizde istanbul bölgesine kendi araçlarımızla kendi personelimiz tarafından teslimat yapmaktayız. Türkiyenin bütün il ve ilçelerine bütün alışverişlerinizde kargo firmaları ile veya lojistik firmaları ile güvenli gönderim yapmaktayız.

Yorumlar Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler
25 mm 15 Metre Kaydırmaz Bant

25 mm 15 Metre Kaydırmaz Bant

42,50 ₺ + KDV
Minimum : 122411