HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Teslimat Koşulları

Sevkiyatlarımız anlaşmalı bulunduğumuz Kargo veya lojistik şirketleri ile yapılmaktadır. Tüm sevkiyatlar karşı ödemeli olarak yapılmaktadır.

Sevkiyat esnasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim almadan evvelce, kargo yetkilisi önünde açarak denetim etmeniz gerekmektedir. Üründe bir tahribat sahip olunan ise kargo firmasına tutanak tutturarak, ürünü teslim almayınız ve kargo görevlisine iade ediniz.

Ürün tarafınızdan teslim alındıktan sonra, kargo vazifesini tam olarak yerine getirmiş olmaktadır. Dolayısıyla, ürünü teslim aldıktan sonra ürün ile alakalı hasar, tahribat vb. hususlarda rastgele bir hak talep edemeyeceğinizi kabul etmiş olacağınızı unutmayınız

İstanbul kent içersinde, ücretinde anlaşılması durumunda özel vasıta ile adresinize nakliye yapılabilir.

Garanti

Mağazamızdaki bütün mamüller %100 orijinal olup alakalı markaların Türkiye distribütörlerinin garantisi altındadır.

Siparişinizdeki mamüllerin temin süreci, mamüllere göre değişiklik gösterebilir. Firmamız bir takım mamülleri müşterilerin siparişlerine göre tedarik etmektedir. Listeler güncellense de sipariş verdiği birtakım mamüller tedarikçi kuruluşların stoklarında kalmamış olabilir.

Böyle hallerde, müşteri temsilcilerimiz doğrulusunda bilgi verilir ve ürün bedeli hesabınıza ya da kredi kartınıza iade edilir.

Ayrıca nadirende olsa hammadde bozukluğu olabilmekte, bayram ya da tatil evveli iş yoğunluğundan ötürü, distribütör ve hammeddecilerin taleplere geç cevap verebilmesi neticesinde gecikme yaşanabilmektedir.

Not : Bazı ürünlerin açıklamaları, resimleri bayisi bulunduğuımuz distribütör firmaların kaynaklarından alınmıştır.

Stok Durumları !

Ülkemizde ithalatçı ve hammeddeci firmalara bağlı olarak, vakit vakit birtakım mamüllerde stok bozukluğu yaşanmaktadır. Ürünlerin stok denetimleri sık sık yapılmaktatır, ama ürün tanesinin çoğunluğu bu rutin denetimleri geciktirebilmektedir.

Sipariş verdiğiniz ürünün stokta olmaması durumunda, müşteri temsilcilerimiz sizi en kısa sürede bilgilendireceklerdir.

Özel stoğumuzda tespit edilen mamüller aynı gün kargoya verilir.

Distribütör firmaların depolarından temin edilen mamüllerin 1 ile 5 gün arasında temin süreleri sahip olunur.