HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

HAAY AMBALAJ - Blog

Balonlu Naylona Talep Artıyor
Balonlu naylon, koruyucu bir ambalaj malzemesi olarak onlarca yıldır kullanılmaktadır. Son yıllarda artan talep nedeniyle popülaritesi arttı.
Beyaz Koli Nedir?
Beyaz koliye ihtiyaç duyduğunuz alanlarda sizler için her ebatta ve ölçülerde beyaz koli üretimi yapıyoruz. Daha fazla bilgi almak için tıklayınız.
Gmp Fefco Testleri
Gmp Fefco hakkında yapılan testlerin açıklamaları ve detayları ile ilgili bilgilerin derlenmiş ve açıklamalarını sayfanın devamında bulabilirsiniz.
Gmp Fefco Standardı
Gmp fefco standardı (Oluklu Mukavva Ambalaj), ambalajların kirlenmesi ya da düzgün konulmaması ile besinlerin korunması konusunda başarısız olunması besinlerin güvenliğini etkileyebilir. Bu sebeple ambalaj ve ambalaj malzemeleri GMP Fefco karton ambalaj imalatçıları besin ürünlerinin verimliliğini ve güvenliğini sağlamak maksadı ile ambalaj malzemeleri imalatçıları adına güvenlikte ve nitelikte rehberlik yapmasını sağlamaktadır.
Gmp Fefco Nedir?
Gmp Fefco sertifikası, ambalaj ve ambalaj malzemeleri piyasasının gereksinimlerini karşılamak maksadı ile oluklu karton imalatçılarının tertemiz koşulları besin sektörü adına var olan tedarikçileri doğrulusunda yaymak amacıyla ortaya getirilmiş bir sertifikadır.
Triplex koli Nedir?
Triplex kolilerin üretiminde sarfedilen yüksek gramaj yardımıyla ağır yüklerin taşınması da triplex koli ile kolaylaşmaktadır. 3 kat oluklu mukavvanın bir arada kullanılarak ortaya getirilen kolilere verilen umumi bir isim olan, 4 adet düz kartonun içerisine üç levha karton oluğun yerleştirilmesi sureti ile imal edilmektedir.
Depel Koli Nedir? Çift Oluklu Koli Nedir?
Firmalar için vazgeçilmez dopel koli hakkında ve özelliklerinden kısaca bahsettik bu konu hakkında gerekli bilgiye bu yazımızdan ulaşabilirsiniz. Bu konu hakkında bilgi edinmek için yazımızı sonuna kadar okuyabilirsiniz.
Kutu Çeşitleri ve Kullanım Alanları
Kutular hakkında merak ettiğiniz çeşitlere dair açıklamalar sayfanın devamındadır. Lütfen bu yazımızı okumak için devamını oku butonuna tıklayabilirsiniz.
Oluklu Mukavva Nedir? Tarihçesi Nedir?
Oluklu mukkavva kimin tarafından icat edildiği merak edenlerdenseniz gelin bu yazımız ile kimin bulduğunu çevreye faydalarını tarihini gibi merak edilen soruları bu yazımızın devamında bulabilirsiniz.
Koli ile Ev Taşınması
Günümüz modern çağında ev taşınmanın kolaylığını zahmetsizce yaşayabilmeniz için size uygun fiyatlı ve kaliteli koliler imalat etmekteyiz bu koli ve ev taşırken yaşayacağınız detaylar için lütfen makalemizin devamını okuyunuz.
Koli Ölçüsü Nasıl Alınır?
Koli ölçüsü almanın pratik yanları ve koli ölçüsü hakkında bilinmedik yanları öğrenmek için bu yazımızı inceleyerek koli ölçüsü almanın ve anlamlarının ne olduğunu daha iyi öğrenebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen devamını oku butonuna tıklayınız.
Koli Nedir, Ne İşe Yarar?
koli nedir ve nerelerde kullanılır. Tarihi ve geçmişten günümüze gelen koli tarihçesi nasıl günümüze kadar geldiğine dair bilgiler içermektedir. Bu yazımızı okumak için devamını oku bölümüne lütfen tıklayınız.