HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

İade Şartları

Baskısız ve özel üretim olmayan satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi 7 günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

Kişiye özel üretim ve baskılı ürünlerde cayma hakkı ve iade olanağı bulunmamaktadır.

Siparişinizin baskı kalitesinden mennun kalmamanız durumunda, siparişinizi kargodan teslim almanızı takip eden 7 gün ortamında müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Siparişiniz ile alakalı talebiniz üzerine, Üretim sorumlularımız en geç 1 iş günü ortamında sizinle irtibata geçerek, ürüne ait fotoğraf ve diğer lüzumlu verileri ve lüzumlu görmesi durumunda ürünün incelenmek üzere tarafımıza gönderilmesini isteyecektir. Kalite Kontrol ekibimiz doğrulusunda yapılacak ayrıntılı araştırma sonucunda, üretimden kaynaklı bir hata bulunması durumunda, siparişiniz tekrardan basılacak ve  karşı ödemeli olarak adresinize gönderilecektir.

Haay Ambalaj sadece toptan ve perakende satış yapmaktadır. Fiyatlarımızın TOPTAN ve ELDEN TESLİM fiyatlar olduğundan dolayı, üretimden kaynaklı olabilecek sorunlar sebebi ile ÜCRETSiZ olarak tekrardan basılan ürünlerin ( geliş-gidiş ) kargo ücreti alıcıya aittir, ve Haay Ambalaj doğrulusunda  KARŞILANMAZ.

 

İade İşlemleri

Ürünün iade şartlarına ideal olması durumunda, kredi kartınıza ya da havale ile ödeme yaptıysanız banka hesabınıza 3 iş günü ortamında ödeme iadesi gerçekleştirilir. Ödeme iade işlemlerinin hesabınıza ya da kredi kartınıza yansıması çalıştığınız bankanıza bağlı olarak birkaç gün alabilir.

Üründe rastgele bir üretim hatası bulunmaması durumunda, ürününüz sistemimizde kayıtlı olan adresinize 'Karşı Ödemeli' olarak tekrardan gönderilecektir.

 

Sipariş İptali

Sipariş iptal ve iade ile alakalı bütün taleplerinizi info@haayambalaj.com adresi üstünden bildirebilirsiniz.

Siparişinizin baskı süreçleri ile alakalı bütün bilgilendirmeler anlık olarak e-posta adresinize yapılır. Siparşiniz Üretime alınmadan önce info@haayambalaj.com adresinden müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Siparişiniz üretime alındaktan sonra, siparişinizi iptal etme olanağı bulunmamaktadır.

 

Teslimat

Siparişinize ait faturanız kargo paketinin üstünde yer almaktadır. Siparişiniz elden teslim edilecekse teslim eden elemanlarımız elden teslim edeceklerdir. Siparişinizde teslimat esnasında  kargo da meydana gelebilecek yırtık, dağınık ya da diğer hrehangi bir amaçla hasar görmüş paketler amacıyla kargo görevlisine tutanak tutturunuz. Kargo şirketi doğrulusunda Tutanak tutulmaması durumunda hasar görmüş paketi  teslim almadan kargo görevlisine iade ediniz.

Siparişleriniz ile alakalı bir sorunuz olması durumunda info@haayambalaj.com adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.