HAAY AMBALAJ
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Strafor Kutu İmalatı

İster toptan olarak, ister perakende olarak enjeksiyon kalıpta üretimi gerçekleşen köpük strafor kullanılarak her türlü strafor kutu, köpük kutu imalatı yapmaktayız. Sitemizde hazır olarak üretim yapılmış hazır strafor kutu modelleri bulunmaktadır. Bu köpük strafor modellerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Strafor kutu maliyetleriniz kaliteden ödün vermeksizin piyasanın %20 daha az fiyatlarında üretim gerçekleştiriyoruz.

Ürettiğimiz strafor kutuların dayanıklı olması için sağlığa zararsız doğal katkı maddelere kullanarak daha katı bir hal alarak kaliteli ve sağlam kutular olduğunu söylebiliriz.

 

Köpük Strafor Kutu Nasıl Üretilir

Halk arasında dondurma kutusu veya balık kutusu olarak adlandırılan köpük kutu imalatı enjeksiyon kalıplarda buharla munasebet üstüne Strafor polistiren boncuklarında ( genel olarak pentan gibi bir hidrokarbon ) tespit edilen ön köpükleştirici madde kaynamaya başlar ve boncuklar değişik hacminin 40 ila 50 misli kadar genleştirilerek üretilmektedir.


Genleşmeden sonra boncuklar, bir denge sıcaklığına ve basıncına erişmek amacıyla olgunlaşan bir periyota girerler. Boncuklar strafor enjeksiyon kalıp amacıylae yerleştirilir ve gene buhar strafor kutu ısıtılır. Önceden köpürtülen eps köpük kutu boncuklar daha da genişler, kalıp boşluğunu tamamıyla doldurur ve eş güdümlü kaynar. Boncuklar, strafor bloklar ya da özelleştirilmiş mamüller meydana getirmek üzere kalıplanmaktadır. Strafor Kalıp durumuna getirildiğinde, strafor kutu üretimi, strafor kesim, neredeyse hepsi (% 98) hava ile üretilmektedir.

Son Görüntülenen Ürünler