HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Plastik Kutu ve Koli İmalatı

Plastik Koli ve Kutu İmlatı Hakkında

plastik atık kutusuPP oluklu levhalardan üretim sağlanabilen karton koli ve kutulara göre daha fazla dayaklılık ve daha fazla ömrü ile öne gelen PP üretimi koli ve kutularımız ile firmanızda hem maliyet açısından, hemde kullanım bakımından avantaj sağlayabilirsiniz.

Her ebat ve ölçüde plastik kutu veya plastik koli imalatımız mevcuttur. Kullanım alanlarına göre ölçüleri ve kalınlıkları değişmektedir.

 

Kullanım Alanlarından Bazıları Şunlardır

plastik kutuArşiv kutusu veya arşiv kolisi olarak evrak ve dosyaların muhafaza edilmesinde kullanım alanına göre hem daha iyi muhafaza edilmesini sağlar, hem daha uzun yıllar boyunca dosyaların veya evrakların korunmasını sağlamış olursunuz.

Geri dönüşümlü çöp kutusu olarak şirketlerde veya firmalarda günümüzde en çok tercih edilen geri dönüşüm kutusu olarak kullanılmaktadır.

Hırdavatçı veya ürünlerini sergilemesi veya dayanıklı olarak muhafaza edilmesi için günümüzde bir çok hırdavat ve nalburlar artık bu plastik kutuları tercih etmektedir.

Ayakkabı kutusu olarak rutubete ve neme dayanıklı bir ürün arandığında plastik ayakkabı kutusu hem uygun maliyetli olarak tercih edebilirsiniz.

El geçmeli plastik kutularda imalat yapmaktayız. Bu kutular meyveleri veya sebzelerin taşınmasında sürekli kullanım alanlarında en sağlıklı kutu çeşitlerinden biridir.

PP oluklu levhadan oluşturulan plastik mermer kutuları ile mermerlerin rutubetten ve nemden etkilenmesini önleyerek ilk günki gibi muhafaza olmasını sağlayabilirsiniz.

Reklam standları veya işletmeniz için ürünlerinizi sergileme amacıyla kullanılacak PP oluklu levhadan stand olarak faydalınabilmektedir.

 

Üretim Hakkında

Baskılı veya baskısız olarak istediğiniz renk ve ebatlarda PP oluklu levhadan plastik kutu imalatı yapabilmekteyiz.

PP oluklu levhadan kutu ihtiyaçlarınızda müşteri hizmetlerimizi arayabilir teknik detay ve bilgi alabilirsiniz.

Son Görüntülenen Ürünler