HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

60x40x40 cm Beyaz Çift Oluklu A-Box Koli

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSATIŞLARIMIZ TOPTANDIR.
Stok Kodu

2076

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Koli ölçüsü : 60x40x40 cm ( Boy*En*Yükseklik )
İnch ölçüsü : 23,6*15,7*15,7
Koli desisi : 32

 

Koliler, herhangi bir işletmenin önemli bir parçasıdır. Ürünleri korur ve gönderirler, öğeleri içerirler ve kolay saklamaya izin verirler. En yaygın koliler 60x40x40 cm beyaz çift oluklu kolilerdır. Bu koliler sadece uygun fiyatlı değil, aynı zamanda çok yönlüdür. Küçük veya büyük eşyaları göndermek için kullanılabilirler ve istiflenebilirler, böylece depolama tesislerinde daha az yer kaplarlar.

 

Bu kolilerin sahip olduğu en önemli özelliklerden biri de dayanıklı olmalarıdır. Çift oluklu koli tasarım, nakliye sırasında kolinin kırılma veya yırtılma korkusu olmadan ağır eşyalar için bir nakliye konteyneri olarak kullanılabilecek kadar sağlam olmasını sağlar. Bu, her seferinde yeni bir tane satın almak zorunda kalmadan tekrar tekrar kullanılabilecekleri anlamına gelir ve bu da uzun vadede para tasarrufu sağlar.

Yorumlar
Müthiş bir hizmetti emeğinize sağlık
Serdar Kaygılı | | 22.4.2021
Bu firmayı tesadüfen buldum çok karton koli fiyatları araştırmama rağmen en uygun ve makul fiyat veren bu firma oldu acaba işlerini iyi yaparlarmı diye de kafamda soru işaretleri vardı kolicilerle çok işim oldu ama şimdiye kadar sözündede duran böyle bir firma ile karşılaşmamıştım, çok memnun olduğumu belirterek her zaman böyle iyi çalışmak dileğiyle...
Makbule Topraktan | | 9.5.2021
Son Görüntülenen Ürünler