HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

30x30x30 cm Beyaz Çift Oluklu A-Box Koli - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSATIŞLARIMIZ TOPTANDIR.
Stok Kodu

2081

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Koli ölçüsü : 30x30x30 cm [ Boy*En*Yükseklik ] olup 1 adet beyaz, 3 adet saman ve 1 adet testliner kağıdın birleştirilmesiyle  ( TSSST/BSSST ) kullanılarak üretilmiştir.

Koli Desi : 9 Ds.
İnch Ebatları : 11,8*11,8*11,8 İnch

 

Bu, 30cm x 30cm x 30cm boyutlarında bir beyaz yük kolisidir. Yük kolisi, malzemelerin, ürünlerin veya eşyaların güvenli ve korunaklı bir şekilde nakliye edilmesini sağlamak için tasarlandı. Bu koli, geniş bir hacme sahip ve standart boyutları olan malzemeler için idealdir.

 

Beyaz rengi, koliyi görünür ve kolay tanımlanabilir kılar, ayrıca malzemelerin içerisindeki kirlilik veya maddelerin dışarıya çıkmamasını sağlar. Ayrıca, koliyi mümkün olan en yüksek koruma seviyesi için tasarlandı. Koliyi oluşturan malzeme, yüksek mukavemetli ve dayanıklıdır ve nakliye sırasında yapılacak hasarlardan etkilenmemesi için güçlendirilmiştir.

 

Bu koli, çok fazla yük taşımak veya uzun mesafelerde nakliye etmek gerektiğinde, müşterilerin güvenli bir şekilde nakliye etmelerine yardımcı olacaktır. Koliyi kullanmak, malzemelerin hasarsız ve güvende ulaşmasını sağlar.

Son Görüntülenen Ürünler