HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

70x40x40 cm Çift Oluklu A-Box Koli - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSATIŞLARIMIZ TOPTANDIR.
Stok Kodu

2089

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Koli ölçüsü : 70x40x40 cm [Boy*En*Yükseklik] olup 1 adet Testliner ve 4 adet saman kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş oluklu mukavvadan imal edilmiştir.
İnch Ebatları : 27,5*15,7*15,7 İnch
Koli desi : 37 Ds.

 

70x40x40 cm Çift Oluklu A-Box Koli, çok çeşitli nesnelerin güvenli ve kolay bir şekilde nakliyesi için tasarlanmış bir ambalaj ürünüdür. Bu koli, malzemelerin korunması ve hasar görmemesi için dayanıklı bir kutu olarak tasarlandı. Koli, güçlü bir kraft kağıt malzemesinden üretilmiştir ve çift oluklu tasarımı ile içerisindeki malzemelerin daha da güvenli hale gelmesi sağlanır. Aynı zamanda, kolayca paketlenebilir ve açılabilir özelliği ile kullanımı kolaydır.

 

Bu koli, elektronik ekipmanlar, ev eşyaları, ofis malzemeleri, mobilya ve daha birçok nesnenin nakliyesi için uygun bir seçliye esnasında hasar görme ihtimali azaltılmıştır ve aynı zamanda içerisindeki eşyaların düzenli ve bozulmamış olarak varış yerine ulaşmasını sağlar. Ayrıca, bu koli içerisindeki nesnelerin boyutlarına göre ölçüsü ayarlanabilir ve ölçüsünde daha fazla eşya sığabileceği için daha az koli gerekmektedir.

 

Bu kolilerin kraft renkli olarak üretilmesi, lojistik süreçlerinde ve e-ticaret gibi uygulamalarda kolilerin daha da dikkat çekici hale gelmesini ve malzemelerin tanımlanmasını kolaylaştırmasını sağlar. Üstelik, kraft malzemenin geri dönüştürülebilir özelliği, doğal kaynakların korunmasına ve çevresel dostluk için bir adım atılmasına yardımcı olur.

Son Görüntülenen Ürünler