HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

50x30x25 cm Çift Oluklu A-Box Koli - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSATIŞLARIMIZ TOPTANDIR.
Stok Kodu

2109

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Koli ölçüsü : 50x30x25 cm ( Boy*En*Yükseklik ) olup bir adet testliner ve dört adet saman kağıdın birleştirilmesiyle kombine edilmiş oluklu mukavvadan imalat yapılmaktadır.
Koli inch ölçüsü : 19,7x11,8x9,8 inchdir.
Koli desisi : 12,5 desidir.

 

50x30x25 cm Çift Oluklu A-Box Koli, birçok farklı sektörde kullanılabilir ve aşağıdaki gibi detaylı olarak kullanılan sektörler bulunabilir:

 

Perakende ve e-ticaret sektörleri: Bu koli, ürünlerin güvenli ve kolay taşınması için tercih edilir. Ürünlerin zarar görmemesi ve hasar almaması için güvenli bir paketleme çözümü sunar.

Lojistik sektörü: Bu koli, ürünlerin güvenli ve kolay nakliyesi için kullanılabilir. Ürünlerin zarar görmemesi ve hasar almaması için güvenli bir paketleme çözümü sunar.

İnşaat sektörü: Bu koli, inşaat malzemeleri ve araçlarının nakliyesinde kullanılabilir. Bu, malzemelerin ve araçların hasar görmemesi ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

Mobilya ve ev eşyaları sektörü: Bu koli, ev eşyalarının ve mobilyaların nakliyesinde kullanılabilir. Bu, ev eşyalarının ve mobilyaların zarar görmemesi ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

Hobi malzemeleri sektörü: Bu koli, hobi malzemelerinin nakliyesinde kullanılabilir. Bu, hobi malzemelerinin zarar görmemesi ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

 

Bu sektörler sadece örnek verilen sektörlerdir ve bu koli diğer sektörlerde de kullanılabilir.

Son Görüntülenen Ürünler