HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

40x30x30 cm Çift Oluklu A-Box Koli - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSATIŞLARIMIZ TOPTANDIR.
Stok Kodu

2116

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

BC TSSSS(TESTLİNER) DOPEL KALİTESİNDEDİR.

Koli ölçüsü : 40x30x30 cm (Boy * En * Yükseklik) olup 1 adet Testliner ve 4 adet saman kağıdın oluşumuyla bir araya gelmiş oluklu mukavvadır.

Koli Desi : 12 Ds.

Inch Ebatları : 15,7 Inch x 11,8 Inch x 11,8 Inch

 

 

40x30x30 cm Çift Oluklu A-Box Koli, güvenli ve düzenli bir şekilde ürünlerin taşınması ve depolanması için mükemmel bir seçimdir. Bu koli, 40 cm uzunluğunda, 30 cm genişliğinde ve 30 cm yüksekliğindedir ve ürünlerin korunması için tasarlandı. Koli, dayanıklı ve güçlü bir yapıya sahiptir ve aynı zamanda ürünlerin taşıma sırasında zarar görmemesi için çift oluklu bir tasarıma sahiptir. Koli, kolayca montaj edilebilir ve açılabilir ve iç yüzeyi ürünlerin rahat bir şekilde yerleştirilmesi ve korunması için kaplanmıştır. Bu koli, büyük ürünlerin taşınması ve depolanması için uygun bir seçimdir ve aynı zamanda taşıma için de idealdir. Ürünlerin düzenli, güvenli ve korunaklı bir şekilde taşınması ve depolanması için bu Çift Oluklu A-Box Koli'nin mükemmel bir seçim olduğundan emin olabilirsiniz.

 

Çift oluklu mukavva koli, ürünlerin taşınmasında kullanılan bir ambalaj türüdür. Bu kolinin tasarımı, birbirinin üzerine yerleştirilmiş iki kat oluklu kağıt sağlayacak şekildedir. İlk katman, katlanmaya izin vermek için çentiklenen daha az dayanıklı bir kağıttan yapılmıştır. Bu katman, daha dayanıklı bir kağıttan yapılmış ikinci katmanın içine yerleştirilmiştir.

Oluklu mukavva kutu, yiyecek ve içecek, perakende, inşaat ve ev geliştirme, ilaç ve tıbbi malzeme, endüstriyel makine ve ekipman vb. dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde mal taşımak için kullanılabilir.

Bu tür paketleme, malları hava veya deniz yoluyla taşımak için kullanılabilir. Şoklara ve nakliye sırasında nem hasarına karşı mükemmel koruma sağlar.

Son Görüntülenen Ürünler