HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

40x30x30 cm Çift Oluklu A-Box Koli

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSADECE ÇOKLU SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2116
Ürün Açıklaması

BC TSSSS(TESTLİNER) DOPEL KALİTESİNDEDİR.

Koli ölçüsü : 40x30x30 cm (Boy * En * Yükseklik) olup 1 adet Testliner ve 4 adet saman kağıdın oluşumuyla bir araya gelmiş oluklu mukavvadır.

Koli Desi : 12 Ds.

Inch Ebatları : 15,7 Inch x 11,8 Inch x 11,8 Inch

 

Çift oluklu mukavva koli, ürünlerin taşınmasında kullanılan bir ambalaj türüdür. Bu kolinin tasarımı, birbirinin üzerine yerleştirilmiş iki kat oluklu kağıt sağlayacak şekildedir. İlk katman, katlanmaya izin vermek için çentiklenen daha az dayanıklı bir kağıttan yapılmıştır. Bu katman, daha dayanıklı bir kağıttan yapılmış ikinci katmanın içine yerleştirilmiştir.

Oluklu mukavva kutu, yiyecek ve içecek, perakende, inşaat ve ev geliştirme, ilaç ve tıbbi malzeme, endüstriyel makine ve ekipman vb. dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde mal taşımak için kullanılabilir.

Bu tür paketleme, malları hava veya deniz yoluyla taşımak için kullanılabilir. Şoklara ve nakliye sırasında nem hasarına karşı mükemmel koruma sağlar.Bu ürün olan 40x30x30 cm cift oluklu abox koli için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek 40x30x30 cm cift oluklu abox koli fiyatı alabilirsiniz.

Yorumlar Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler