HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

D2 1 Kg Strafor Köpük Kutu

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSADECE ÇOKLU SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2304
Ürün Açıklaması

Dıştan Dışa Ölçü : 26,7x16.4x16 cm (Boy*En*Yük)

İçten İçe Ölçü : 22,6x12,5x11,6 cm (Boy*En*Yük.)

Yoğunluk 18 DNS

1 pakette 36 adet mevcuttur.

Dondurma saklama kutusu, strafor kolisi olarak üretildi.Ürünlerinizi uzun bir zaman bozulmadan koruyabilir. Dondurma dışında et, balık veya ilaç kutusu olarakta kullanabilirsiniz.

Strafor kutular çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. Hassas ürünleri korumak için sağlam, dayanıklı ve çok uygundurlar.

Strafor kutu fiyatları ebat, tip ve adete göre değişiklik göstermektedir. Çoğu standart boyutun maliyeti kutu başınafiyatları daha uygunken, özel boyutlar gerekli özelliklere bağlı olarak daha pahalıya mal olur.

Strafor kutular, çok kırılgan bir plastik olan polistirenden yapılan bir ambalaj malzemesi türüdür. Üretim sürecine gelince, polistiren boncukların bir levha halinde genişletilmesi ve ardından istenilen ebatta kesilmesiyle yapılır.

Strafor kutu, hafif olması, düşük maliyetli olması ve dayanıklı olması nedeniyle mükemmel bir ambalaj ürünüdür. Bu özelliklerinden dolayı genellikle elektronik ve cam eşya gibi kırılabilir eşyaların taşınması ve saklanması için kullanılır.Bu ürün olan d2 1 kg strafor kopuk kutu için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek d2 1 kg strafor kopuk kutu fiyatı alabilirsiniz.

Yorumlar Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler