HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

D3 1,5 Kg Strafor Köpük Kutu

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSADECE ÇOKLU SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2308
Ürün Açıklaması

Dıştan Dışa Ölçü : 26,7x20.8x17,1 cm (Boy*En*Yük)

İçten İçe Ölçü : 22,5x16,5x12,7 cm (Boy*En*Yük.)

Yoğunluk 18 DNS

Bir pakette 24 adet bulunmaktadır.

Dondurma saklama kutusu, strafor kolisi olarak üretildi.Ürünleriniz uzun bir zaman bozulmadan korunabilir. Dondurma dışında et, balık veya ilaç kutusu olarakta kullanabilirsiniz.

Strafor kutular, bir plastik türü olan polistirenden yapılan bir ambalaj türüdür. Genellikle kırılgan öğeleri paketlemek için kullanılır.

Strafor kutular, birçok ürün için popüler bir ambalaj malzemesidir. Hafiftirler, ucuzdurlar ve geri dönüştürülebilirler. Strafor ayrıca suya ve neme karşı da dayanıklıdır, bu nedenle kutu içindeki eşyalar için mükemmel koruma sağlar.

Strafor kutuların maliyeti, ihtiyacınız olan kutunun boyutuna ve kutunun içine ne koymak istediğinize bağlıdır. Sadece küçük bir köpük kutu veya nakliye için tasarlanmış büyük bir köpük kutu alabilirsiniz. Strafor kutularının fiyatı, ne tür strafor satın aldığınıza ve nereden satın aldığınıza bağlı olacaktır.Bu ürün olan d3 15 kg strafor kopuk kutu için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek d3 15 kg strafor kopuk kutu fiyatı alabilirsiniz.

Yorumlar Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler