HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

35,5x35,5x70 cm Atık Kağıt Tek Oluklu Kraft Koli - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSATIŞLARIMIZ TOPTANDIR.
Stok Kodu

2553

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Karton Koli Atık Kolisi Özellikleri ve Ölçüsü : 35,5x35,5x70 cm ( Boy - En - Yükseklik ) olup 2 adet kraft ve 1 adet saman kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş oluklu mukavvadan imal ettiğimiz koli çeşididir.

Kullanım amaçları : Atık kağıt, kutusu geri dönüşüm kolisi, atık ambalaj kumbarası gibi amaçlar için kullanılmaktadır. Kutu ve kapak olmak üzere iki parçadan oluşturulmuş atık kolisidir.


Atık Karton Koli Hacmi : 29 desi
Karton Koli İnch : 14x14x27,56 inch

Karton Koli Fefco kodu : 0200
Karton Koli Kapak Fefco kodu : 0314

 

Bu karton koli; kaliteli kraft kağıttan üretilmiş olup, piyasadaki testiner gibi üretilen karton kolilerle kıyaslanamaz.

"Testiner kağıt ile kraft kağıt arasındaki kağıt kalitesi %60 farklı olmaktadır."

 

35,5x35,5x70 cm boyutundaki atık kağıt tek oluklu kraft koli, dayanıklı ve çevre dostu bir seçenektir. Bu boyuttaki koliler, özellikle atık kağıt ürünlerinin depolanması ve taşınması için uygundur.

 

Koli, yüksek kaliteli kraft kağıttan üretilmiştir ve tek oluklu yapısı sayesinde hafif ve esnektir. Ancak yine de sağlam ve dayanıklıdır ve taşınma sırasında hasar görmesini engeller.

 

Atık kağıt tek oluklu kraft koliler, atık kağıt ürünlerinin taşınması ve depolanmasının yanı sıra, geri dönüşüm tesislerinde de kullanılabilir. Bu nedenle, çevre dostu bir ambalaj çözümü olarak öne çıkarlar.

 

Eğer işletmenizde atık kağıt ürünleri varsa ve bunları güvenli bir şekilde taşımak, depolamak veya geri dönüştürmek istiyorsanız, 35,5x35,5x70 cm boyutundaki atık kağıt tek oluklu kraft kolileri kullanabilirsiniz. Hem çevre dostu hem de dayanıklı olmaları nedeniyle tercih edilebilirler.

Son Görüntülenen Ürünler