HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

25x20x10 cm Tek Oluklu A-Box Koli - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSATIŞLARIMIZ TOPTANDIR.
Stok Kodu

2559

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Koli ölçüsü : 25x20x10 cm ( Boy*En*Yükseklik ) olup 2 adet kraft ve 1 adet saman kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş oluklu mukavvadan üretilmiştir.
İnch Ebat : 9,84*7,87*3,93 İnch
Desi : 1,66

 

25x20x10 cm ebatlarında tek oluklu A-Box koli, hafif ve dayanıklı yapısıyla genellikle küçük boyutlu ürünlerin paketlenmesinde tercih edilen bir ambalaj çeşididir.

 

Bu kolinin üretiminde kullanılan tek oluklu karton malzeme, çevre dostu ve geri dönüşümlü bir yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde, doğaya zarar vermeden, tekrar kullanılabilen bir ürün olma özelliği taşır.

 

25x20x10 cm ebatlarındaki A-Box koliler, gönderilerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Kolinin kenarları ve köşeleri, güçlendirilmiş yapısıyla darbelerden korunmayı ve ürünlerin hasar görmeden teslim edilmesini sağlar.

 

Ürününüzü bu koliye yerleştirirken, ebatlarına uygun şekilde sıkı bir şekilde yerleştirmeniz gerekir. Ayrıca, ürünlerinizi korumak için gerekli olan dolgu malzemelerini kullanarak kolinin içinde oluşabilecek boşlukları doldurmanız önerilir.

 

Sonuç olarak, 25x20x10 cm boyutlarında tek oluklu A-Box koli, küçük boyutlu ürünlerin güvenli ve sağlam bir şekilde taşınması için ideal bir seçenektir.

Son Görüntülenen Ürünler