HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Firma Amblem Baskılı Tekstil Kolisi

Fiyat için lütfen iletişime geçin!
Sipariş AdetMinimum sipariş 1000 adet verebilirsiniz.
Stok Kodu2606
Stok DurumuStokta Var
Ürün Açıklaması

Tekstil firmaları için özel olarak koli üretimi yapmaktayız. Özel tekstil kolisi ölçüleri istediğiniz ebatlarda ve tasarımda hızlı çözüm odaklı imalat gerçekleştirmekteyiz. Koli fiyatı ve bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilir, size özel teklif ve çözümler yaratabiliriz.

 

Yüzlerce çalıştığımız tekstil firmaları ile sektörde başarılı, ölçekli koli imalatı yaparak müşterilerimiz her daim memnun etmeyi ilke edinen firmamız yeni ölçekli müşterilerinede her daim hizmette kaliteyi hedeflemektedir.

 

Teksil Kolisi Seçerken En Önemli Faktörler Nedir?

Koli seçerken tekstil ürünlerinizin ve markanızın kalitesini müşterilerinize göstermenizde büyük bir rol oynamaktadır.

 

Markanızın kalitesini düşürebilecek unsurlar

Koli'de kötü kağıt seçimi doğrultusunda içerisine konulan ürünler sevkiyat sırasında parçalanır ve dağılır buda markanızın kalitesini düşürecektir.

Markanızın baskı kalitesi koli üzerinde logonuz veya ambleminizin olduğu baskılar soluk veya dağılmış baskı kalitesi bazı insanlar tarafından markanızın kalitesiz olduğu algısına sebep olacaktır.

Sizde bu gibi kalitesiz sorunlar yaşamamanız için dürüst ve ilkeli kurumsal anlayışımızla tanışmak için sizin çözüm ortağınız olabiliriz.Bu ürün olan firma amblem baskili tekstil kolisi için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek firma amblem baskili tekstil kolisi fiyatı alabilirsiniz.firma amblem baskili tekstil kolisi Çoklu siparişlerinizde istanbul bölgesine kendi araçlarımızla kendi personelimiz tarafından teslimat yapmaktayız. Türkiyenin bütün il ve ilçelerine bütün alışverişlerinizde kargo firmaları ile veya lojistik firmaları ile güvenli gönderim yapmaktayız.

Yorumlar
Tekstil sektöründe hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizin gerek sevkiyatı, gerekse mağazalara dağılımı için kaliteli ve sağlam kolilere ihtiyacımız oluyor. İnternetten araştırırken bulduğumuz Haay Ambalaj firması ile çalışmaya başladığımızdan beri artık karton koli problemi inanırmısınız hiç yaşamamaya başladım. İşini iyi yapan ve seven insanlar tavsiye ediyorum
Aras Halasgazi | 24.4.2021
Firmamıza gerekli bir çok karton koli ihtiyacımız oluyordu, internetten denk geldiğimiz bu firma ile çalışmaya başladığımız günden beridir tüm karton koli gereksimlerimizi giderdik. Firmadan gayet memnunuz teksil firmaları için bulunmaz bir firma olduklarını söyleyebilirim.
Derya Girginel | 3.5.2021
Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler