HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

45x30x10 cm Beyaz Çift Oluklu A-Box Koli - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSATIŞLARIMIZ TOPTANDIR.
Stok Kodu

2676

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Koli ölçüsü : 45x30x10 cm [Boy*En*Yükseklik] olup 1 adet beyaz, 3 adet saman ve 1 adet testliner kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş oluklu mukavvadan mamüldür.
İnch Ebatları:17,6*11,8*3,9 İnch
Koli Desi: 4,5 Ds.

 

45x30x10 cm boyutlarındaki beyaz çift oluklu A-Box koli, içindeki ürünleri taşımak ve depolamak için kullanılan dayanıklı bir ambalajlama çözümüdür. Koli, çift oluklu yapıya sahip olduğundan, içindeki ürünleri koruyarak hasar görme riskini azaltır.

 

A-Box kutu tipi olarak adlandırılan bu koli türü, diğer kutulara göre daha yüksek yapısı sayesinde hacimli ve büyük ürünlerin taşınması ve depolanması için idealdir. Üzeri beyaz renkli olduğu için yazı ve etiketler rahatlıkla görülebilir, böylece kutu içindeki ürünlerin kolayca tanınması ve takibi sağlanır.

 

Bu tür kutular genellikle çeşitli endüstrilerde, özellikle e-ticaret, perakende ve lojistik sektörlerinde sıkça kullanılır. Bu koli, iç ölçüleri 45x30x10 cm ve dış ölçüleri de biraz daha büyüktür. Çift oluklu karton mukavvadan yapıldığından, ürünlerin taşınması sırasında olası darbelere ve çarpmalara karşı ürünlerin güvenliğini sağlar.

 

Sonuç olarak, 45x30x10 cm boyutlarındaki beyaz çift oluklu A-Box koli, sağlam, dayanıklı ve geniş hacimli bir ambalajlama çözümüdür. Ambalajlama işlemlerinde sıkça kullanılır ve içindeki ürünlerin hasar görme riskini azaltarak taşınması ve depolanması kolaylaştırır.

Son Görüntülenen Ürünler