HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

K3 25-30 Kg Strafor Köpük Kutu

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSADECE ÇOKLU SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2768
Ürün Açıklaması

Dıştan ölçüsü : 65x42,5x35 cm (Boy*En*Yükseklik)

İçten ölçüsü : 60x37,5x30 cm (Boy*En*Yükseklik)

Yaklaşık olarak 25 ila 30 kg arası içerine ürün konulabilme kapasitesi vardır.

100 adetten daha fazla çoklu strafor köpük kutu ihtiyaçlarınızda bizimle iletişime geçip fiyat alabilirsiniz. Toplu satışlarımızda iskonto oranı vereceğiniz adet sayısına göre yapılmaktadır.

 

Genel kullanım alanları : Balık sevkiyatları, dondurma sevkiyatları, tıbbi ilaç sevkiyatı, et ve et ürünleri sevkiyatında ve bir çok alanda içerisine konulan ürünleri hem hijyen koruması, hem soğuk tutularak ürünün bozulmaması amacıyla kullanılmaktadır.

Strafor, paketleme için kullanılan bir polistiren köpük türüdür. Genellikle beyazdır, ancak piyasada pembe veya mavi de alternatifleri bulunur. Strafor 1950'lerden beri var ve yiyecek, elektronik ve hatta ayakkabı gibi birçok şeyi paketlemek için kullanılıyor.

Strafor ambalajı biyolojik olarak parçalanamaz veya geri dönüştürülemez. Çevrede parçalanması yüzyıllar alır. Bu, strafor ambalajları çevreye zararlı hale getirir çünkü çöplüklerde ve okyanuslarda yüzyıllarca bozulmadan yer kaplar.Bu ürün olan k3 2530 kg strafor kopuk kutu için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek k3 2530 kg strafor kopuk kutu fiyatı alabilirsiniz.

Yorumlar
İlk siparişimiz olmasına rağmen biraz endişeliydik, ama boşuna endişelenmişiz tam zamanında firmadan kutularımız kapınıza kadar getirdiler sağolsunlar.
Soner Kaftanoğlu | 3.5.2021
ilgi ve alakanızdan çok memnun kaldım. beklediğimden hızlı teslimat yapıldı. strafor kutular kaliteli çok teşekkür ederim
Şadiye Erikli | 9.8.2021
Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler