HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

28x18x18 cm Tek Oluklu Kraft A-Box Koli

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSADECE ÇOKLU SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2824
Ürün Açıklaması

Koli ölçüsü : 28x18x18 cm [ Boy*En*Yükseklik ] olup 1 adet kraft,1 adet saman ve 1 adet kraft kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş oluklu mukavvadan oluşturulan karton koli modelidir.
Desi : 3 desidir.
İnch Ebat : 11,02x7,08x7,08 inchdir.

Fefco kodu : 0201

 

Tek Oluklu Koli Özelliği

B ve C Dalga oluklu mukavva ile üretilmektedir.
İçerisine konulacak malzeme veya ürünü hem korumak amacıyla paketleme ve sevk olmasını sağlamak amacıyla kullanılır.
Ürün veya eşyaların paketlenmesi için en popüler ürünlerdir.
İstenilen ebatta tam kapak, kendinden separatörlü, kapaksız açık veya normal abox şeklinde imalat yapılabilirler.
Koli bantı yardımı ile alt kapaklar kapatıldıktan sonra içerisine ürün veya konulcak malzemeyi yerleştirilip üst kapakları koli bandı ile kapatabilirsiniz.
Taşıma / saklama kolileri geçici veya uzun süre ile kaldıracak olduğunuz ürün, belge, elbise, eşya, ofis, ev malzemeleri depolamak veya sevkiyat yapmak için kullanılırlar.
KSK - KST - KSMK - KSS - BSB - BSK - BST - BSS - MKSMK - MKST - MKSS - TST - TSS kalitelerde ve farkı gramaj ağırlığında kağıtlar kullanılarak imalat yapılmaktadır.

Bu kraft karton koli ithal kraft kağıttan imal edilmiş olup, piyasadaki testliner kağıt ile üretilen kraft kolilerle lütfen kıyaslamayınız.
Kraft kağıt ile testliner kağıt arasındaki fiyat ve kalite farkı minimum değerlerle %60 oranındadır.Bu ürün olan 28x18x18 cm tek oluklu kraft abox koli için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek 28x18x18 cm tek oluklu kraft abox koli fiyatı alabilirsiniz.

Yorumlar Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler