HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

90x50x60 cm Çift Oluklu A-Box Koli

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiEN AZ ( 200 ADET ) SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2892
Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

BC TSSSS(TESTLİNER) DOPEL KALİTESİNDEDİR.

Koli ölçüsü : 90x50x60 cm ( Boy*En*Yükseklik ) olup 1 adet Testliner ve 4 adet saman kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş oluklu mukavvadan üretilmektedir.

 

Çift oluklu mukavva koli, başta denizcilik sektörü olmak üzere sıklıkla kullanılan bir ambalaj malzemesi türüdür. İki kat oluklu kağıda sahiptir ve genellikle 90x50x60 cm olarak yapılır. Bu boyut, nakliye amaçları için uygun hale getirir ve iki katman, normal tek katmanlı bir karton kutudan daha dayanıklı olmasını sağlar.

Çift oluklu kutular birçok farklı endüstride kullanılmaktadır ancak dayanıklı olmaları ve çökmeden çok fazla ağırlığı taşıyabilmeleri nedeniyle özellikle nakliye endüstrisinde popülerdirler.Bu ürün olan 90x50x60 cm cift oluklu abox koli için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek 90x50x60 cm cift oluklu abox koli fiyatı alabilirsiniz.90x50x60 cm cift oluklu abox koli Çoklu siparişlerinizde istanbul bölgesine kendi araçlarımızla kendi personelimiz tarafından teslimat yapmaktayız. Türkiyenin bütün il ve ilçelerine bütün alışverişlerinizde kargo firmaları ile veya lojistik firmaları ile güvenli gönderim yapmaktayız.

Yorumlar Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler