HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

90x70x70 cm Çift Oluklu A-Box Koli

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiEN AZ ( 200 ADET ) SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2894
Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

BC TSSSS(TESTLİNER) DOPEL KALİTESİNDEDİR.

Koli ölçüsü : 90x70x70 cm ( Boy*En*Yükseklik ) olup 1 adet Testliner ve 4 adet saman kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş oluklu mukavvadan üretilmektedir.

 

Çift oluklu mukavva koli, çeşitli amaçlarla kullanılabilen çok yönlü bir üründür. Mallarınız için sağlam ve koruyucu bir paketleme çözümü sağlar ve montajı da kolaydır.

Çift oluklu mukavva kutular genellikle elektronik aletler, çini, cam eşya, mobilya, süs eşyaları vb. gibi kırılgan öğeleri paketlemek için kullanılır. Ayrıca perakende mağazalar ve ticaret fuarları için bir teşhir kutusu olarak da kullanılabilirler.Bu ürün olan 90x70x70 cm cift oluklu abox koli için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek 90x70x70 cm cift oluklu abox koli fiyatı alabilirsiniz.90x70x70 cm cift oluklu abox koli Çoklu siparişlerinizde istanbul bölgesine kendi araçlarımızla kendi personelimiz tarafından teslimat yapmaktayız. Türkiyenin bütün il ve ilçelerine bütün alışverişlerinizde kargo firmaları ile veya lojistik firmaları ile güvenli gönderim yapmaktayız.

Yorumlar Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler