HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Zigzag Kağıt Dolgu Malzemesi Su Yeşili (30 Kg)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Stok Kodu

3033

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Zigzag kırpık kağıt koli dolgu malzemesi kg'lık paketler şeklinde satışı yapılmaktadır. Minimum 30 kg sipariş verebilirsiniz

Ürün Rengi : Su Yeşili

Görseldeki koli ebadı : 30 x 25 x 15 cm ebatlarında olup, 1 koli içerisinde net 250 gram kırpık zikzak dalgalı kağıt bulunmaktadır.

 

Zigzag Kağıt Dolgu Malzemesi Su Yeşili, çevre dostu bir dolgu malzemesidir ve özellikle ambalajlama endüstrisinde kullanılır. Bu malzeme, su yeşili renkte ve zigzag şeklinde kesilmiş kâğıt parçacıklarından oluşur.

Bu dolgu malzemesi, ürünlerin taşınması sırasında zarar görmelerini önlemek için kutunun boş kalan alanlarını doldurmak için kullanılır. Zigzag kağıt dolgu malzemesi, diğer dolgu malzemelerine göre daha hafif ve yumuşaktır, bu nedenle ürünlerin hareket etmesini ve titreşimden kaynaklanan hasarı azaltmaya yardımcı olur.

Ayrıca, bu malzeme geri dönüştürülebilir ve yeniden kullanılabilir, bu da çevre dostu bir seçenek olmasını sağlar. Zigzag kağıt dolgu malzemesi, aynı zamanda hava ve nem geçirmezlik özelliği sayesinde ürünlerin korunmasına da yardımcı olur.

Genel olarak, Zigzag Kağıt Dolgu Malzemesi Su Yeşili, çevre dostu, hafif, yumuşak, geri dönüştürülebilir ve ürünleri koruyan bir dolgu malzemesidir.

Son Görüntülenen Ürünler