HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Zigzag Kağıt Dolgu Malzemesi Somon Renk (30 Kg)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Stok Kodu

3034

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Zigzag kırpık kağıt koli dolgu malzemesi kg'lık paketler şeklinde satışı yapılmaktadır. Minimum 30 kg sipariş verebilirsiniz

Ürün Rengi : Somon

Görseldeki koli ebadı : 30 x 25 x 15 cm ebatlarında olup, 1 koli içerisinde net 250 gram kırpık zikzak dalgalı kağıt bulunmaktadır.

 

Zigzag Kağıt Dolgu Malzemesi, ambalajlama ve paketleme işlemlerinde kullanılan bir dolgu malzemesidir. Somon rengi olarak da bilinen bu ürün, 30 kg ağırlığında satışı yapılmakta ve genellikle ürünlerin paketlenmesinde kullanılır.

Zigzag Kağıt Dolgu Malzemesi, kraft kağıdından yapılmıştır ve çevre dostudur. Ürün, geri dönüştürülebilir özellikte olduğu için çevreye herhangi bir zarar vermez. Ayrıca, ürünün yüksek yoğunluklu kağıt katmanları, darbeleri emerek paketlerin içindeki ürünleri korur.

Somon rengi Zigzag Kağıt Dolgu Malzemesi, dayanıklı ve hafiftir. Bu nedenle, nakliye sırasında ürünlerin hasar görmesini önlemek için ideal bir seçimdir. Ayrıca, kolayca şekil alabilen yapısı sayesinde, farklı boyutlardaki paketler için uyarlanabilir.

Zigzag Kağıt Dolgu Malzemesi, çevre dostu, dayanıklı, hafif, şekil alabilen ve ürünleri güvenli bir şekilde paketlemek için ideal bir seçenektir.

Son Görüntülenen Ürünler