Günümüzde beyaz koli olarak adlandırılan koliler bir çok firma tarafından sağlıklı kullanılabilen kaliteli görünüme sahip olan koli çeşididir.

Beyaz KoliStandart ambalaj kolileri genelde kahverengi olarak yapılır ve baskıları dışında hep aynı dış özellikleri taşırlar. Oysa beyaz koliler bu tabuyu yıkıyor. Uzaktan bakıldığından bile basit fark edilir, niteliğinizi meydana koyan bir ürün olarak lanse eder. Ürettiğiniz özel ve farklı ürünlere değişik bir ambalaj bakıyorsanız dilediğiniz tam olarak beyaz kolidir. Kısaca beyaz koliler kraft kahverengi kolilere nazaran markanızı daha ön plana çıkartmaktadır, ve içine koyacağınız ürünleri daha ilgi çekici duruma getirmektedir. Unutmayın ki bir ürünün en çok ilgi çeken ayrıntısı olarak dış ambalajı bilinir, ambalaj dolasıyla markanız akılda kalıcı durumuna gelmesine ve şirketinizin, firmanızın bilinirliğini arttırmasına yol açacaktır.

 

Beyaz Koli Taşıma Kapasitesi ve Oluklu Farkı

toptan beyaz koliBeyaz koliler, tek oluklu ve çift oluklu mukavvadan olmak üzere 2 nitelikte üretilir. Tek oluklu mukavva yapısına E, B ve C dalgalar, çift oluklu bünyesinde ise BC ve BE dalgalar yer almaktadır. Dilerseniz kolilerin iç bölümünü da beyaz olarak sipariş edebilir ya da daha ideal maliyetli olması bakımından iç bölümünün saman kâğıt kalmasını isteyebilirsiniz. İstediğiniz bütün ölçülerde beyaz koli üretimi yapıyoruz, ufak bir beyaz koli ya da amacına uygun olarak, çok eşya koyacağınız büyük bir beyaz koli ihtiyacınıza çözüm üretebiliriz. Sipariş ebatlarını miktarıyla birlikte verirken koli'nin beyaz olmasını söylemeniz yeterlidir. Resimlerde görüldüğü kolilerin kapanma modelleri birbirinden değişikdır, beğendiğiniz kapanma modeli seçip sipariş edeceğiniz beyaz koli ebatlarının uyum sağlaması gerekliliğini hatırlatırız.


Baskılı Beyaz Koli

Beyaz kolilerin üzerine isteğinize göre baskı yapılabilmektedir. Renk kaç renk olursa olsun (Logo, yazı Amblem web sayfanızın adresi) gibi bir çok isteğinizi beyaz kolinin üzerine baskı olarak yapabilmekteyiz.