HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Logolu Baskılı Beyaz Koli

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSADECE ÇOKLU SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2821
Ürün Açıklaması

Aradığınız ölçülerde logonuzun olduğu beyaz koli yaptırmak için bizimle hemen iletişime geçebilir fiyat alabilirsiniz. Fiyat politikamız alacağınız adet sayısına göre farklılık göstermektedir. İçerisinde nasıl bir malzeme taşıyacağınızı ve içerisine konulacak malzemenin kilosu gibi bilgileri bize verdiğinizde ona göre kağıt kalitesi seçerek size bilgilendirme yapabiliriz.

 

Günümüz pandemi döneminde e-ticaretin artış göstermesi nedeniyle kargo gönderimlerinin artış göstermesi sebebiyle bir çok firma koli ihtiyacı gereksinimi duymaya başladığını şu dönemde en uygun fiyatlı üretimlerimizle müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamaya çalışmaktayız. Bizimle iletişime geçerek bizi daha yakından tanıyabilir, sizde bizimle uzun yıllar süren müşterimiz olabilirsiniz.Bu ürün olan logolu baskili beyaz koli için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek logolu baskili beyaz koli fiyatı alabilirsiniz.

Yorumlar
Kolilerimize markamızın logosunu yaptırdık gayet hoş ve güzel kalitede baskı hizmeti aldık hoş güler yüzlü ve işinin ehli insanların çalıştığı bir işletme diyebilirim. Gönül rahatlığı ile hizmet alınabilir.
Muzaffer İpekoğlu | 8.7.2021
Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler