HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Logo Baskılı Koli

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSADECE ÇOKLU SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2064
Ürün Açıklaması

Baskılı kolilerde boy, en, yükseklik, belirlendikten sonra ürünün ağırlığına göre çift veya tek oluklu olacağını siz belirlersiniz. Tek oluklu koliler yaklaşık 7 ila 8 kg taşırken çift oluklu koliler 10 kg ile başlayıp kalitesine göre 30 kg'a kadar ürün taşımaktadır.

 

Minium 500 adet olarak işleme alınır. İmalat aşamasında koli adetinde % 10 eksilme veya azalma olabilmektedir.

Baskı onayı alındıktan sonra 7 iş gününde içinde ürün teslim edilir.

Bizimle hemen iletişime geçerek istediğiniz ölçüleri belirterek, kaliteden taviz vermeksizin size en uygun fiyatlarımızla teklif verebiliriz.

 

Her sektöre özel olarak baskılı ve baskısız her ölçü ve ebatlarda koli üretimimiz mevcuttur. Baskılı veya baskısız koli yaptırmak istiyorsanız detay ve bilgilenme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Neden Bizimle Çalışamalısınız!

Her sektörde olduğu gibi ambalaj sektöründede yenilikler olmaktadır. Biz bu yenilikleri güncel şekilde takip eder, her daim yeniliklerden haberdar olmaktayız. Araştırma ve geliştirme ekibimiz ile sürekli kendini yenileyen bir firma olmayı kendimizi ilke edindiğimizi söyleyebiliriz. Müşteri odaklı çalışarak hızlı ve etkili çözüm odaklı çalışan firmamız sizler için verdiği sözleri yerine getirmek daimi gece, gündüz demeden çalışmaktadır.

Dürüst firma potansiyelimiz ile sizlere sorun değil, çözüm odaklı olup işlerinizi verdiğimiz termine göre teslimat yapmaktayız.

Yorumlar
Firamızın logosu olduğu koli siparişi verdik, bayağı iyi baskı kalitesi ile bizi şaşırttılar doğrusu. İnternetten bulacağımız bir firmadan bu kadar performans beklemiyorduk açıkcası ama iyiydi ve başarılı olduğunu söyleyebilirim.
Sermin Babayiğit | 22.4.2021
Baskı kaliteleri ve işçilikleri gayet iyi bence çalışılabilir firmalar arasında.
Emrullah Sondajcı | 10.5.2021
Beğendik, başarılı bulduk teşekürler.
Şukufe Soydan | 14.5.2021
Firmayı internetten bulduk, şimdiye kadar daha önce hizmet aldığım kolicilerden çok daha kaliteli ve iyi bir hizmet alabileceğimi hiç düşünmüyordum ama bizi yanılttılar hem güler yüzlü personel olmaları hem baskı kaliteleriyle beniz cezbettiler artık devamlı müşterileriyim. Teşekkür eder başarılarında daimi iyi dileklerimle.
Sadık Koparan | 9.7.2021
Son Görüntülenen Ürünler