HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Logo Baskılı Kutu

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSADECE ÇOKLU SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2065
Ürün Açıklaması

Sitemizden hazır ebattaki kutulardan seçip üzerine baskı'da yapabilmekteyiz. Sitemizdeki kutuların üzerine baskı yapılabilmesi için minimum ( 300 adet ) sipariş vermeniz gerekmektedir. Ekstra olarak istediğiniz baskıya ve adet'e göre ekstra baskı fiyatlarını bizimle iletişime geçerek öğrenebilirsiz.

 

Baskılı Kutu, özel çalışma olarak yapılabilir, İstediğiniz ölçülerde ve şekillerde kutu için minimum ( 3000 adet ) olarak yapılabilir. Bir seferliğe mahsus kalıp ve film ücreti alınır.

 

3000 adet üzeri fiyatlarda %20 değişkenlik göstermektedir. 3000 adet fazlası kutu alımlarınız için lütfen bize e-posta gönderiniz. Termin süresi 10 iş günüdür. Üretim aşamasında adet sayısında %10 eksime ve artma olabilmektedir.

Yorumlar
Selamünalayküm tüm kardeşlerime ve dostlarıma işini layığıyla yapan bu kardeşimiz benim işlerimi gayet iyi yapmıştır. Kutuları gayet şahane ve temiz sağlam tüm kardeşlerimize ve dostlarımıza bu firma önerilir. Sevgiyle ve saygıyla Allaha emanet olunuz
Muhammet Avcı | 8.5.2021
Bu işte tek usta firma biliyorum oda haay ambalajdan başkası olamaz. İşleri detaylı ve en güzelini yapıyorlar bravo ve başarılarının devamını diliyorum. Ayağınıza taş tokanmasın üstadım.
Süleyman Karacaoğlu | 20.5.2021
Son Görüntülenen Ürünler