HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

K2 20 kg Strafor Köpük Koli

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSADECE ÇOKLU SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2294
Ürün Açıklaması

Dıştan Dışa Ölçü : 78,7x39x24,2 cm ( Boy*En*Yükseklik)

İçten İçe Ölçü : 72,7x33,2x19,2 cm (Boy*En*Yükseklik)

Yoğunluk 18 DNS

1 Pakette 3 adet bulunmaktadır.

Somon balık saklama kutusu, strafor kolisi olarak üretildi.Ürünlerinizi uzun bir vakit bozulmadan koruyabilir. Balık dışında et, dondurma ya da ilaç kutusu olarakta kullanabilirsiniz.

Strafor, ambalaj malzemesi olarak kullanılan bir polistiren köpük türüdür. Yalıtım özellikleri nedeniyle sıklıkla kullanılır. Strafor hafiftir, ucuzdur ve herhangi bir şekle kesilmesi kolaydır. Aynı zamanda geri dönüştürülebilir, ancak biyolojik olarak parçalanmaz ve boyutu ve yoğunluğu nedeniyle geri dönüştürülmesi zor olabilir.

Strafor kutular genellikle sıvı polistiren karışımından basınç altında havanın üflenmesiyle genleşen polistiren köpükten yapılır. İşlem, yüzey alanında çok az veya hiç boşluk olmayan sert bir yapı üreten genişleyen bir köpük oluşturur. Strafor kutu, dikdörtgen bloklar, tüpler, levhalar, bardaklar dahil olmak üzere birçok şekil ve boyutta üretilebilir.Bu ürün olan k2 20 kg strafor kopuk koli için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek k2 20 kg strafor kopuk koli fiyatı alabilirsiniz.

Yorumlar Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler