HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Logo Baskılı Zeytinyağı Ambalaj Kolisi - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSATIŞLARIMIZ TOPTANDIR.
Stok Kodu

2602

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Logo Baskılı Zeytinyağı Ambalaj Kolisi, özel tasarımı ve logo baskısı ile zeytinyağı ürünlerinin güvenli ve kolay taşınmasını sağlayan bir ambalaj çözümüdür. Bu tip kutular, genellikle kaliteli malzemelerden üretilir ve ürünün içeriğine uygun olarak tasarlanır. Logo baskısı, markanın tanınırlığını artırmaya ve ürünlerin daha profesyonel bir görüntü kazanmasına yardımcı olur. Ayrıca, bu tip kutular, çok sayıda adet için toptan olarak üretilebilir ve müşterilerin taleplerine göre özelleştirilebilir. Ürünlerin güvenli ve korunaklı bir şekilde taşınmasını sağlamak için bu kutular, genellikle herhangi bir sızıntı veya hasardan korunması amacıyla sıkı bir şekilde kapatılabilir.

 

Zeytinyağı şişeleri veya tenekeleri kolilenmesi için kullanacağınız firmanıza özel baskılı olarak istediğiniz ebat ve ölçülerde zeytinyağı ambalaj kolisi üretimi yapmaktayız. Firmanızın markasını en iyi şekilde göstermek ve sunmak isteyeceğiniz tasarımlar yapıyoruz. Gelin sizde bizimle çalışmak ve size uygun alternatifli çözümlerimi deneyimlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İstediğiniz ölçü ve ebat, kalınlık ne olursa olsun sizlere her daim çözüm odaklı bir çözümümüz olacaktır. Bizimle hemen iletişime geçip size çözüm üretmeye başlayabiliriz.

Son Görüntülenen Ürünler