HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Logo Baskılı Zeytinyağı Ambalaj Kolisi

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiEN AZ ( 2000 ADET ) SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2602
Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Zeytinyağı şişeleri veya tenekeleri kolilenmesi için kullanacağınız firmanıza özel baskılı olarak istediğiniz ebat ve ölçülerde zeytinyağı ambalaj kolisi üretimi yapmaktayız. Firmanızın markasını en iyi şekilde göstermek ve sunmak isteyeceğiniz tasarımlar yapıyoruz. Gelin sizde bizimle çalışmak ve size uygun alternatifli çözümlerimi deneyimlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İstediğiniz ölçü ve ebat, kalınlık ne olursa olsun sizlere her daim çözüm odaklı bir çözümümüz olacaktır. Bizimle hemen iletişime geçip size çözüm üretmeye başlayabiliriz.Bu ürün olan logo baskili zeytinyagi ambalaj kolisi için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek logo baskili zeytinyagi ambalaj kolisi fiyatı alabilirsiniz.logo baskili zeytinyagi ambalaj kolisi Çoklu siparişlerinizde istanbul bölgesine kendi araçlarımızla kendi personelimiz tarafından teslimat yapmaktayız. Türkiyenin bütün il ve ilçelerine bütün alışverişlerinizde kargo firmaları ile veya lojistik firmaları ile güvenli gönderim yapmaktayız.

Yorumlar
Biz muğlada zeytin ve zeytinyağı üreticisiyiz. Zeytinyağı ve zeytinleri ambalajlamak büyük emek istediği anlarda haay ambalaj firması ile rastgele tanıştık bize koli ve kutu ihtiyaçlarımızda çok yardımcı oldular kendilerine şükranlarımızı ve teşekürlerimizi sunuyoruz.
Şengül Yadigaroğlu | 14.5.2021
Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler