HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Logo Baskılı Askı kolisi ve Kutusu - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSATIŞLARIMIZ TOPTANDIR.
Stok Kodu

2610

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Logo baskılı askı kolisi ve kutuları, markalar için özel olarak tasarlandı ve üretildi. Bu ürünler, markanızı tanıtmak ve fark edilmeyi sağlamak için idealdir. Logo baskılı askı kolisi ve kutular, müşterilerinize markanıza sadık kalmasına yardımcı olur ve müşteri memnuniyetini artırır.

 

Bu kutular, çok çeşitli boyutlarda ve materyallerde mevcuttur, böylece markanızın gereksinimlerine uygun olarak seçebilirsiniz. Logo baskılı askı kolisi ve kutular, ürünlerinizin güvenli ve düzenli bir şekilde paketlenmesine olanak tanır. Aynı zamanda, ürünlerinizin taşınması sırasında zarar görmemesi için gerekli koruma sağlar.

 

Bu ürünler, endüstriyel, ticari veya perakende sektörlerde kullanılabilir ve markanızın imajını iyileştirmek için mükemmel bir fırsattır. Logo baskılı askı kolisi ve kutular, müşterilerinizin markanıza sadık kalmasına ve tekrar alım yapmasına yardımcı olur. Ayrıca, markanızın tanınırlığını artırır ve müşterilerinizin güvenini kazanmasına yardımcı olur.

 

Her ebatta ve tasarımlarda özel olarak askı kolisi ve askı kutusu imalatımız mevcuttur. İster 1000 adet, ister 500.000 adet uygun fiyat politikamız ile hem kaliteli işçilik ve malzeme hemde en cazip fiyatları veriyoruz. Sizinde ihtiyacınız olan bütün koli ve kutularda çözüm ortağınız oluyoruz.

 

Bizden fiyat almak çok kolay, size bir mesa veya bir telefon kadar yakınız hemen bizimle iletişime geçerek istediğiniz koli yada kuyu bize anlatın size hemen fiyat verelim.

Son Görüntülenen Ürünler