HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Logo Baskılı Kitap Kolisi - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSATIŞLARIMIZ TOPTANDIR.
Stok Kodu

2611

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Logo baskılı kitap kolisi, markalar için özel olarak tasarlandı ve üretildi. Bu koliler, kitap ve benzeri ürünlerin taşınması için tasarlanmıştır ve markanızı tanıtmak ve fark edilmeyi sağlamak için idealdir. Logo baskılı kitap kolisi, müşterilerinize markanıza sadık kalmasına yardımcı olur ve müşteri memnuniyetini artırır.

 

Bu koliler, farklı boyutlarda ve materyallerde mevcuttur ve markanızın gereksinimlerine uygun olarak seçebilirsiniz. Logo baskılı kitap kolisi, kitap ve benzeri ürünlerinizin güvenli bir şekilde taşınmasını ve paketlenmesini sağlar. Aynı zamanda, ürünlerinizin zarar görmemesi için gerekli koruma sağlar.

 

Bu koliler, okul, kütüphane, ofis veya perakende sektörlerde kullanılabilir ve markanızın tanınırlığını artırır. Logo baskılı kitap kolisi, müşterilerinizin güvenini kazanmasına ve tekrar alım yapmasına yardımcı olur. Ayrıca, markanızın imajını iyileştirmek için mükemmel bir fırsattır.

 

Kitap, defter her ürün veya gereç için istenilen ölçülerde ve kalınlıkta koliler üretimi gerçekleştiriyoruz. Kitap gönderimleri için hazırlanan kolilenmesini sağlayan baskılı koli ihtiyaçlarınızda size en iyi çözümleri sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. Sizde bir kitap kolisine ihtiyacınız varsa, kaliteden taviz vermeden size uygun fiyatları almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Ebatlarını ve istediğiniz koliyi belirtin size en iyi tasarımda, en içi kolileri imal edelim.

Son Görüntülenen Ürünler