HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Baskılı Gıda Kolisi

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSADECE ÇOKLU SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2616
Ürün Açıklaması

Baskılı olarak üretim yaptığımız gıda kolilerine istediğiniz tasarım ve modellerde imalat yapabiliriz. İstediğiniz ölçüyü belirterek bizden istediğiniz zaman fiyat alma kolaylığı ile Haay Ambalaj kalitesini sizler için sunuyoruz. Koli imalatı yaptırmak özenli ve dikkatli bir süreç gerektiriyor, sizler için kurumsal alt yapımız ile en iyi hizmeti sunmaktayız.

 

Neden Gıda Kolisini İçin Bizden Fiyat Almalısınız?

Haay Ambalaj olarak Türkiye pazarı ve yurdışı pazarında falliyet gösteren firmamız binlerce müşteri referansımızla yaptığımız işte ne kadar profesyonel olduğunu sizlere ıspatlamaktadır. Küçük kobilere ve büyük kobilere her sektörden firma veya kişilere hizmet verirken ayrımcılık yapmadan hizmet vermektedir. Sizde bu anlayışımız ile bizimle çalışmak veya bizden fiyat teklifleri almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar
Ramazan ayı içi bir çok erzak kolisi dağıtımı yapabilmek için bu firmadan iletişime geçerek koliler yaptırdık. Fiyat konusunda da bize çok yardımcı oldular Allah razı olsun böyle din kardeşlerimiz olması bizi sevindirdi. Allah razı olsun.
İsim Vermek İstemiyorum | 11.5.2021
Son Görüntülenen Ürünler