HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Baskılı Hırdavat kolisi - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSATIŞLARIMIZ TOPTANDIR.
Stok Kodu

2615

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Baskılı Hırdavat Kolisi, hırdavat ekipmanlarının, araçlarının ve benzeri ürünlerin güvenli ve kolay bir şekilde taşınmasını sağlamak için tasarlandı. Bu koliler, içindeki ürünlerin hareket etmemesi ve zarar görmemesi için yapılır ve paketlenmesi, nakliyesi ve depolanması için idealdir.

 

Baskılı Hırdavat Kolisi, farklı boyutlarda ve materyallerde mevcuttur ve markanızın gereksinimlerine uygun olarak seçebilirsiniz. Ayrıca, kolilerin dış yüzeyinde markanızın logosu veya diğer grafikleri baskılı hale getirilebilir. Böylece, koliler, markanızı tanıtmak ve fark edilmeyi sağlamak için idealdir.

 

Bu koliler, hırdavat mağazaları, atölyeler, perakende veya ticari sektörlerde kullanılabilir ve müşterilerinize güvenli ve kaliteli ürünler sunmanıza yardımcı olur. Baskılı Hırdavat Kolisi, müşterilerinizin tekrar alım yapmasına ve markanıza sadık kalmasına yardımcı olur ve aynı zamanda, markanızın imajını iyileştirmek için mükemmel bir fırsattır.

 

Haay Ambalaj olarak, İstanbul'da baskılı hırdavat kolisi üretimi yapmaktayız. Ürün kalitemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla, size en iyi çözümleri sunmak için buradayız.

 

Nalbur veya hırdavat kolisi ve kutusu istenilen ebatlarda, istenilen tasarımlarda imalat yapmaktayız. Bir çok ürün kutulamak veya kolilemek amacıyla kullanılan kaliteli ve uygun fiyatlı karton ürünleri sizler için üretiyoruz. Bize sadece istediğiniz karton koli ve kutuyu belirtin size istediğiniz gibi ürünü yapalım. Bize ulaşmak çok kolay, isterseniz whatshapp uygulamasından, isterseniz telefon veya e-posta ile bize isteklerinizi bildirebilirsiniz.

 

Fiyat konusunda endişe etmeyin. Size kaliteli yaklaşımımız ve kurumsal anlayışımızla en uygun fiyatları vererek direk imalattan üreticilere uygun fiyatlı karton ürünler sunmaktayız.

Son Görüntülenen Ürünler