HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Baskılı Kitap Kutusu

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiEN AZ ( 1000 ADET ) SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2617
Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Kitap şeklinde bir kutuya ihtiyacınız olduğunda, Haay Ambalaj size her ölçüde ve şekillerde karton kitap kutusu modelleri sunmaktadır. İstediğiniz tasarımlar ve modeller artık hayal olmaktan çıkıyor. Bize istediğiniz karton kutuyu belirtin, size istediğiniz gibi bir kutu tasarlayarak hazırlayalım.

 

Neden Bize Kitap Kutusu Yaptırmalısınız!

Haay Ambalaj olarak gerek iç pazarda, gerekse dış ticaret pazarında hizmet veren köklü firmalar arasında yer alıyoruz. Yaptırdığınız işler kalitenizi temsil eder, gerek markanızın, gerekse firmanızın kalitesini ambalajınız belirliyor. Biz sizlere kaliteli işleri uygun fiyata sunarak sizlere cazip fikirlerle öneriler sunan araştırmacı ve geliştirmeci, nitelikli bir çözüm ortağı olmak için çaba sarfederiz. Sizde bizimle çalışmak için bie bir telefon bir mail veya whatsapp uygulamasından yazarak hemen iletişime geçebilirsiniz.Bu ürün olan baskili kitap kutusu için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek baskili kitap kutusu fiyatı alabilirsiniz.baskili kitap kutusu Çoklu siparişlerinizde istanbul bölgesine kendi araçlarımızla kendi personelimiz tarafından teslimat yapmaktayız. Türkiyenin bütün il ve ilçelerine bütün alışverişlerinizde kargo firmaları ile veya lojistik firmaları ile güvenli gönderim yapmaktayız.

Yorumlar
Kendilerini bizzat tebrik etmek istedim. Çok mütevazi ve çalışkan elemanları ile ömürlük firmamızı sonunda bulduk. Bütün herkese bu haay ambalaj firması ile çalışmalarını bizzat tavsiye ederim. İşimizde bütün emeği geçen arkadaşların haklarını helal etmelerini ve çok teşekkür ettiğimi buradan bildiriyorum.
Zafer Alacan | 6.5.2021
Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler