HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Baskılı Kitap Kutusu - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSATIŞLARIMIZ TOPTANDIR.
Stok Kodu

2617

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Baskılı Kitap Kutuları, kitap, dergi, belge ve benzeri materyallerin korunması ve taşınması için tasarlandı. Bu kutular, içerisindeki materyallerin hasar görmemesi ve toz ve nemden korunması için özel olarak tasarlanmıştır.

 

Baskılı Kitap Kutuları, farklı boyutlarda ve materyallerde mevcuttur ve markanızın gereksinimlerine uygun olarak seçebilirsiniz. Ayrıca, kutuların dış yüzeyinde markanızın logosu veya diğer grafikleri baskılı hale getirilebilir. Böylece, kutular, markanızı tanıtmak ve fark edilmeyi sağlamak için idealdir.

 

Bu kutular, okullar, kütüphaneler, ofisler veya evlerdeki kitap koleksiyonları için kullanılabilir. Baskılı Kitap Kutuları, müşterilerinize güvenli ve kaliteli ürünler sunmanıza yardımcı olur ve aynı zamanda, markanızın imajını iyileştirmek için mükemmel bir fırsattır.

 

Baskılı Kitap Kutuları, ayrıca çeşitli hediye olarak da kullanılabilir. Kitap, dergi veya belge gibi materyalleri içeren bir kutu, kişiye özel bir dokunuş ekleyebilir ve müşterilerinizin hatırına öncelikli olarak kalmasına yardımcı olur.

 

Özetle, Baskılı Kitap Kutuları, materyallerin güvenli taşınmasını ve korunmasını sağlamakla birlikte, markanızın tanıtımına da yardımcı olur.

 

Kitap şeklinde bir kutuya ihtiyacınız olduğunda, Haay Ambalaj size her ölçüde ve şekillerde karton kitap kutusu modelleri sunmaktadır. İstediğiniz tasarımlar ve modeller artık hayal olmaktan çıkıyor. Bize istediğiniz karton kutuyu belirtin, size istediğiniz gibi bir kutu tasarlayarak hazırlayalım.

 

Neden Bize Kitap Kutusu Yaptırmalısınız!

Haay Ambalaj olarak gerek iç pazarda, gerekse dış ticaret pazarında hizmet veren köklü firmalar arasında yer alıyoruz. Yaptırdığınız işler kalitenizi temsil eder, gerek markanızın, gerekse firmanızın kalitesini ambalajınız belirliyor. Biz sizlere kaliteli işleri uygun fiyata sunarak sizlere cazip fikirlerle öneriler sunan araştırmacı ve geliştirmeci, nitelikli bir çözüm ortağı olmak için çaba sarfederiz. Sizde bizimle çalışmak için bie bir telefon bir mail veya whatsapp uygulamasından yazarak hemen iletişime geçebilirsiniz.

Son Görüntülenen Ürünler