HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

Plastik Atık Kağıt Kutusu Gri - (İsteğe Göre Baskı Yapılabilir)

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Stok Kodu

2687

Stok Durumu LÜTFEN SORUNUZ!
Ürün Açıklaması

Kutu ölçüsü : 35x35x70 cm [Boy x En x Yükseklik] Kağıt Atık Kolisi
Renk : Gri
Açık hava ve atmosfer şartlarından etkilenmeyen Plastik Koli su ile ilişki edebilir ve deterjanla yıkanabilir.

 

Yeniden Kullanılabilir Atık Kutusu

Eşyalarını süpermarketlerden alan insanlar, önce çöp kutularının tek seferlik bir satın alma olacağını düşünebilir, ancak bunun yerine, tam da bu yeniden kullanılabilir plastik kap olduğu için durumun genellikle böyle olmadığını fark edebilir. Evet, bu tasarımın arkasındaki fikir, bu iki tonun, özellikle görüşün oldukça düşük olduğu gecelerde mağaza çalışanlarının onları bulmasını kolaylaştırması ve aynı zamanda pisliğin tüm ünite üzerinde birikmesini önlemeye yardımcı olmasıdır.

 

Dünyayı daha temiz bir yer haline getirmekten daha asil bir meslek ne olabilir? Gezegenimizin bazı doğal yaşam alanlarında, yok olmadan önce yalnızca çok sayıda ağaç ve su kaynağı kalmışken, dünyanın dört bir yanındaki şehirler, hızla büyüyen çöp nüfusunu kontrol altına alma konusunda sürekli baskı altındadır. Geri dönüşüm kutuları ile insanların adil paylarına katkıda bulunma ve gezegenimizi kurtarmaya yardımcı olma şansı var.

İnsanlar, çevrenin korunması söz konusu olduğunda geri dönüşümün diğer tüm imha yöntemlerinden daha iyi olduğunu vaaz ediyor. Ana fark noktaları üç ana kategoride göze çarpıyor: karbon emisyonları, atık nakliyesi, malzeme çıkarma ve işleme. Peki ya geri dönüşüm kutularının kendileri? Onlar da her gün üzerlerine düşeni yaptıkları için biraz övgüyü hak ediyorlar. Üretimleri, bununla ilişkili bazı şaşırtıcı istatistiklere sahiptir, ancak çoğu zaman insanlar, sürdürülebilirlik üzerindeki bu çıkarımlar veya etkiler hakkında asla düşünmezler.

Ayıklama ekipmanları olarak da adlandırılan bu silindirik kaplar (buradaki iyi bilinen mavi olan gibi), arazi oluşumunu sınırlamadaki büyük rolleri nedeniyle dünya çapındaki sanitasyon topluluklarının ayrılmaz birer üyesi olarak hizmet eder.

Son Görüntülenen Ürünler