HAAY AMBALAJ Whatshapp
Çağrı Merkezi: +90 212 549 05 38

18x10x3 Cm Kraft Özel Hazır Kutu

LÜTFEN ( FİYAT ) SORUNUZ
Sipariş AdetiSADECE ÇOKLU SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.
Stok Kodu2900
Ürün Açıklaması

Kutu ölçüsü : 18x10x3 cm [Boy*En*Yükseklik] olup; 2 adet kraft ve 1 adet saman kağıdın birleştirilmesiyle oluşturulmuş e dalga oluklu mukavva kullanımı neticesinde ulşturumuş bir kutudur.

Kutu Desi: 0,18 Ds.
İnch: 7,09*3,94*1,18 İnch

 

18x10x3 cm Kraft Özel Hazır Kutular, kaliteli ve dayanıklı bir ambalaj seçeneğidir. Kraft kağıt malzemesi kullanılarak üretilen bu kutular, mat ve doğal bir görünüm sunarlar. Bu kutular, çevre dostu bir imaj yaratmak isteyen işletmeler için uygun bir seçenektir.

Bu kutular, hazır olarak sunulur ve kolayca kullanılabilir. Ürünlerin paketlenmesi ve taşınması için kullanılabilir ve ürünlerin güvenli ve hassas bir şekilde saklanmasını sağlar.

Kraft Özel Hazır Kutular, aynı zamanda özelleştirme imkanı sunar ve özel bir mesaj veya logoyu basarak ürünlere kişisel bir dokunuş kazandırabilir. Bu kutular, aynı zamanda kolay açılıp kapatılabilen bir tasarıma sahiptir ve ürünlerin kolay erişimini sağlar.

Bu kutular, farklı ürünler için kullanılabilir, örneğin, takılar, ofis malzemeleri, kişisel ürünler veya değerli dokümanlar gibi.Bu ürün olan 18x10x3 cm kraft ozel hazir kutu için çoklu siparişlerinizde bizimle iletişime geçerek 18x10x3 cm kraft ozel hazir kutu fiyatı alabilirsiniz.

Yorumlar Etiketler
Son Görüntülenen Ürünler